بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

چطور بیمه تکمیلی تامین اجتماعی بشم ؟اخه هرکی تکمیلی داره از تامین اجتماعی یا از طرف شرکت و کارخونه و … یا بازنشسته اس
ما خودمون رو بیمه کردیم اما از طرف فنی حرفه ای چون شوهرم بینه کارگران ساختمانی داره میشه راهنماییم کنید؟ برای عمل چشم و انحراف بینی نیازش دارم

عزیزم بیمه تکمیلی اصولا برای کسایی هست که کارمند ارگان یا شرکتی هستن همونطور که خودتون فرمودین و برای مشاغل آزاد نیست متاسفانه

1 Likes

اخه بهش احتیاج دارم :pensive:

ما هم بیمه تکمیلی داریم اما از طرف شرکت شدیم ماه به ماه از حقوقمون کم میکنن برا بارداری و هزینه زایمان کردیم اما متاسفانه فعلا نشده

1 Likes

اگه یه بیمه دیگه رو میشناسید بهم معرفی کنید ممنون

برای عمل چشم و انحراف بینی اگه بیمارستانی دولتی انجام بدی هزینه اش زیاد نمیشه

1 Likes

چرا نشده؟

1 Likes

نمیدونم والله تا اقدام کردم pco شدم با هزار تا دارو گیاهی و غیره خوب شدم حتی فولی بالغ هم هر ماه دارم اما نمیشه شوهرمم سالمه حالا این ماه میرم ازمایش هورمونی و عکس رنگی هر دکتری میرم میگه مشکلی نداری برو میشه اما بازم خبری نیس

1 Likes

ممنونم

اره خوبه ازمایش و عکس رنگی بده عکس کمک میکنه اگه کمی گرفتگی داری رفع شه

ان شاءالله که هر چه زودتر دامنتون سبز بشه، در مورد بیمه تکمیلی هم درسته آدم هر ماه باید هزینه بده ولی برای زایمان خیلی خوبه و حدود ۸۰ درصد هزینه برمیگرده

2 Likes

یکی از دوستای من بیمارستان دولتی انحراف بینیشو عمل کرد با هزینه ی خیلی کم و دکتر خوبی هم بود فقط تحقیق کن پیش یه دکتر خوب بیمارستان دولتی که خوب باشه هم زیاد هست

1 Likes

دکتر نوشته ایشالله میرم این ماه

کدوم شهر و کدوم بیمارستان؟ ما اینجا دو بیمارستان داریم فقط

سلام,کدومیکی از آزمایشگاههای تهران جواب ازمایش بارداری رو همون روز میده!؟

1 Likes

همه همون روز میدن گلم

ممنون عزیزم🌹

من اصفهان هستم

عزیزم شمااصفهانی هسی…دکترمهتاشهیدیرانمیشناسی دندونپزشکه

سلام نه عزیزم متاسفانه نمیشناسمشون

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.