بیماری آندومتریوز و کیست آندومتریوما

سلام دوستای گلم خسته نباشید…من بیماری آندومتریوز دارم به مدت دوسال…اقدام به بارداری کردم باردار نشدم هنوز…دکترم میگه برو برای ای وی اف…میخواستم بدونم شماها چه روشی و برای درمانتون انتخاب کردید…کسی بوده با وجود این بیماری طبیعی باردار شده باشه؟

عزیزم منم کیست اندومتریوز دارم دوساله طبیعی جواب نگرفتم به منم گفتن باید بری تو لیست ای وی اف ولی من میخوام اول یه بار ای یو ای کنم نشد برم برای ای وی اف

1 Likes

شما کجا زندگی میکنید؟ چند سالتونه؟ اندازه کیست چقدر هست؟

من 27 سالمه و شیراز هستم کیستم 4*5 هستش شکر خدا عکس رنگی دادم لوله ها باز هست و یه چسبندگی کوچیک لگنی دارم

2 Likes

زهره برا منم ایندفعه احتمال کيست اندومتريوز داده بود من این کيستم5بود ترکيد شد32الان23هست یه دوره قرص گفت بخورم بعد باز برم سونو بعدiui

وای خدا نکنه عزیز منم اولش همینجور شد گفتن کیست پاره شده بعد چنتا سنو دادن و با دارو رفع نشد بهم گفتن اندومتریوز هستش ولی اگر مراعات بکنی و غذاهای غلیظ نخوری پیشرفت نمیکنه مثل حبوبات و پیتزا و گوشت قرمز در ضمن رازیانه اصلا خوب نیست برای اندومتریوز چون باعث بالا رفتن استروژن میشه و استروژن بده واسه اندومتریوز :woman_facepalming:t2:

1 Likes

نوشین جون امیدوارم که این ماه که اقدام کردی باردار بشی واگرم کارت به ای یو ای شد ان شاءالله باهمون بار اول جواب بگیری عزیزم

1 Likes

من دوست دارمiuiشم شاید دوقلو بشن :joy:

1 Likes

ان شاءالله امیدوارم خدا بهت دوقلو بده جفتتم جور بشه یه دختر یه پسر دیگه خیالت راحت بشه :wink:
ان شاءالله که سالم و سلامت باشن هرچه خدا بده عزیزه

1 Likes

به منم گفت ای وی اف ناامید شدم‌خیلی…از طرفی این دردم داره عذابم میده…کیستم سمته چپه ۳ سانته…لکه بینی دارم درد کمرم دارم شدید

خدارو شکر…فک کنم منم‌باید عکس رنگی بگیرم…ولی میگن خیلی دردش وحشتناکه

عزیزم من فقط سه چهار ماه اول درد شدید داشتم بعد از اون در طول این مدت پریودیام دردم کمتر شده فقط یکم اطراف نافم هست به شدت قدیم نیست که راهی درمانگاه و بیمارستان بشم ولی ماهای اول که کیست گرفتم خیلی شدید بود که راهی درمانگاه و بیمارستان میشدم واسه امپول مسکن که اونم چاره ام نمیکرد

نه عزیز اونقدم که میگن درد نداره میتونی با بیهوشی سبک ده ربع ساعته عکس انجام بدی ولی هزینه ات میره بالاتر

من سمت راستمه 5 سانته واقعا خیلی کیست بدی هست
ببخشید شما ارث داشتید این نوع کیستو؟
اخه من خوندم یکی از عواملش ارثی هست ولی خوب ما نداریم این نوع کیست منم از اول نداشتم دوسال بعد از ازدواجم گرفتم

عزیز عکس رنگی بدین اگر چسبندگی چیزی نداشتید حتما پی گیر باش به نظرم اول ای یو ای کن البته بازم نظر خودت و دکترت هست چون من خودم ای یو ای پیشنهاد دادم اگر نشد دیگه برم برای ای وی اف

ممنون زهره جون آره اول پیشنهادiuiميدن بعدivf

1 Likes

من کسی از بستگان یا مامان و خواهرم ندارن …میگن این کیست چسبندگی میاره…شاید منم ای یو ای امتحان کنم…عکس رنگی هم میگن گرفتگی خفیف لوله هارو باز میکنه

اخه من میگم دوساله نمیشم…حتما چسبندگی لوله ها باعثه دیگه

ان شاءالله که چسبندگی نباشه اخه منم عکس دادم چسبندگی نداشتم نزدیک دوسال حالا یه چند ماهش کم و زیاد میشه ولی جواب نگرفتم به نظرم زود تر عکس بدین اصلا از دردش نترسید استرس نداشته باشید چون خودشون از بیحسی و مسکن استفاده میکنن فوقش درد داشتی در حد درد پریودی هست از درد اندومتریوز کمتر هست شک نکن به محضی متوجه شدی لوله ها باز هست برو پیش دکتر خوب وخودتون بگو ای یو ای ان شاءالله که با همون جواب میگیری تا دیگه پیشرفت نکنه چون اگر بزرگتر بشه یا پیشرفت بکنه شرایط واسه شما سختتر میشه چون ان شاءالله باردار بشی خود کیست از بین میره

انشالا همچنین شما عزیزم ایشالا سلامتیتونو بدست بیارید خدام به هردومون نینی بده…حتما میرم عکس رنگی میدم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.