بیمارستان شهریار تبریز

کسی بوده که تو بیمارستان شهریار تبریز سزارین بشه ؟ میزان رضاییتون از بیمارستان و پرستارا و کادر اتاق عمل چقدره ؟؟ در کل بیمارستان خوبیه یا نه ، خواهش میکنم راستشو بگین خیلی میترسم برم و اونجا اذیتم کنن

من تازگیا دوستم زایمان کرد بد نبود
اما اگ دکترت بین المللی میره برو اونجا به نظر من بهترین بیمارستان خصوصی تبریز اونجاس فوق العاده تمیزه اتاقاش خصوصیه کلا :ok_hand:

1 Likes

خواهرمنم شهریار زایمان کرد،بیمارستان خوبیه ولی بعضی وقتا خیلییی شلوغ میشه…با بین المللی موافقم. ولی نسبت به بقیشون شهریار بهتره

2 Likes

من شش ماه پیش شهریار زایمان کردم خیلی خیلی خوبه اتاق عملش که عالیه …منم میخواستم بین المللی برم ولی دکترم گفت اونجا سزارین دل بخواهی نمیتونی بکنی باید طبیعی بخوابی اگه نتونستی اونموقع سزارین میکنم منم از طبیعی خیلی میترسم واسه همون رفتم شهریار ولی من خیلی راضیم

2 Likes

چرا بین المللی هم میشه سز اختیاری باید دکتر بگیری من دکترم دکتر فولادی هستش سز اختیاری هم میکنه انشاءلله حامله شم میرم پیشش

من ٧سال پيش شهريار سزارين كردم اتاقمون vipبود راحت بودم ولي دو سال پيش برا كورتاژ كه بستري شدم راضي نبودم

1 Likes

دکتر داشتم حتی پام پلاتین داره رفتم از دکترم نامه هم آوردم ولی نشد حتی رفتیم از پرسنل بین المللی پرسیدیم ولی قبول نکردن چون هزینه همون بود

1 Likes

چی بگم والله من از دکترم پرسیدم گف سز اختیاری میکنه برا همون پرونده تشکیل دادم پیشش

شاید تو شش ماه قانونشون عوض شده چی بگم والا

1 Likes

شاید خود دکتر انجام میده مثلا بیمارستان خبر نداره ولی خوب خصوصیه دیگ از خداشونه سز بشه قیمتشم بیشتره

مرسی عزیزم یکم خیالم راحت شد

خواهش اصلا ترس نداره …به من گفته بود ساعت ۱۱ میام از تخت میارمت پایین ولی من اونقدر حالم خوب بود که ساعت ۹ خودم از تخت اومدم پایین قشنگ کمرمو صاف کردم راه رفتم اوضاعم خیلی خوب بود نوش جونش حلالش هرچی پول گرفته

ببخشید دکترتون کی بود ؟

دکتر شهین موسوی

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.