بیمارستان خوب برای سقط جنین

عزیزم چه گیاه هایی خوردی بعد چندروز سقط شد

اصلی ترینش عروس پشت پردست.میترکونه ولی با دارچین بومادران مریم گلی تخم شوید سیاهدانه نبات دم میکردم صاف میکردم و میچلوندم چون عروس پشت پرده عصارش باید دربیاد .باور کن روزی چند لیوان میخوردم عین زهرماربود .ولی راحت شدم بی بقایا.حلقه هم میزدم .خواهرم پله هارو با پرش میومد پایین.اینارم مت دادم بهش.دکتر بهمون قرص نداد.

بخدا با گیاهیها همه بقایا دفع میشه با پری بعدی هم پاک پاک .فقط بنداز پشتش دارچین و نبات خالی دم کن.کورتاژ چیه اخه .تو اصلش رو رد کردی

گلی عروس پشت پرده رو کجادارن ؟؟عطاری ها دارن

1 Likes

اره عزیز دلم.اما همشون ندارن من که شهرستان بودم گرفتم تهرانم تجریش میدونم داره.گلبرگ هفت حوض هم که خودم هستم داشتن.بخاطر اینکه کسی سو استفاده نکنه نمیدن.بعضیهاشونم راحتن و میدن.دیگه هرکس خودش میدونه و خدای خودش.

1 Likes

نگران نباش من ۴۰ روز بعد شدم دکتر گفت تا دوماه و نیم هم داریم .چون باید اندومترت ضخیم بشه که بتونه ریزش کنه.ضعیف شدی اصلا نگران نباش.پری میشی و تمام بقایا هم میره .خوب تقویت کن خودتو.یه زایمانه.ببین هیچکدومو نداشتی دیگه دارچین که داری سیاهدونه و عسل رو صبحها بخور.رحمتو گرم نگهدار نگران بقایا نباش بدنت خودش پس میزنه.اینقدر من هزینه کردم و سونو دادم اخرش هم باز شدم و پاک شدم

کی گفت ساکشن ؟چندسانته بقایات مگه؟

گیاهی چی بگیرم از عطاری من الان هم خونریزی دارم ولی کن

ولی کم

(نوشته حذف شده توسط نویسنده، در صورتی که پرچم نشود، بصورت خودکار از 1 ساعت پس از حذف دیگر قابل دسترس نخواهد بود)

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.