بیمارستان خوب برای زایمان که بیمه تامین اجتماعی قبول کنه

سلام دوستان
من هفته 11 هستم و بچه اولمه موندم کدوم دکتر و بیمارستان برم؟؟؟!!
هنو دکتر خاصی ندارم که برم پیشش نگرانم کرده
دنبال یه بیمارستان خوبم که بیمه تامین اجتماعی قبول کنه و هزینه هاشم بالا نشه که از الان برم تا اخر پیشش

کدوم استانی؟

تهران

بیمارستان میلاد و جواهری با بیمه تامین طرف قرارداد هستن
من زیاد بیمارستانای تامین اجتماعی رو نمیشناسم

میلاد از شلوغیش میترسم
جواهری ام شنیدم مرد زیاد داره
دوستان کسی این دوبیمارستان بوده
راضی بوده اطلاعات دارید ممنون میشم بفرمایید

میلادکه خیلی خوبه هم دکتراش هم پرستاراش فقط ازماه دوم بایدبری تشکیل پرونده بدی تاموقع زایمان پذیرشت کنن کجای تهرانی؟

شرق تهرانم
شلوغ نیس طوری که رسیدگی شون کم بشه؟؟
احساس میکنم با فشار و امپول بدو بدو طبیعی زایمان میکنن سری کاری کنن میترسم

1 Likes

عزیزم همه بیمارستانای دولتی حوصله ندارن ک شمازمان زایمانت برسه اگه تایه ساعت زایمان نکنی شروع میکنن به امپول فشارزدن وتحت فشارعصبی میذارن مادروک سریع زایمان کنه اماواسه سزارین شرایطش خوبه

1 Likes

منم از همینش میترسم
بدو بدو بخوان کار کنن
کسی رفته جدیدا میلاد زایمان عایا تصور ما درسته؟؟؟

عزیزم من بیمارستان میلاد میرم الان ۶ ماهه هستم تا الانکه خیلی راضی بودم‌چن نفر از اطرافیانمم که اونجا زایمان کردن خیلی راضی بودن و بهم معرفی کردن به نظرم که عالیه

بسیار عالی زایمان اوله طبیعی میخواید؟؟

میلاد تا جایی که ممکنه باید طبیعی بچتو به دنیا بیاری.
مگر اینکه شرایط خاص داشته باشی

زایمان اول رو همه بیمارستانا میگن طبیعی من خودم چون زایمان اولم سزارین بود الانم که باردارم میرم میلاد چون باید سزارین شم

گلم بیمارستان “صدر به آفرین‌” تو میدان ولیعصر رو یه تحقیقی بکن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.