بیقراری و گریه نوزاد بچه ها کمک

کل پارچه سبد گهواره رو درآوردم یه روسری بزرگ به اسکلت گهواره بستم و با طناب محکم کردم :grin: از خودم اختراع کردم :joy::joy: البته تا دو ماهگی اندازش بود بعدش براش کوچیک شد اگه خونتون جایی برای بستن طناب داره خودتون با پتو و طناب و دو تیکه چوب میتونید درست کنید .

2 Likes

شایلین به گهواره عادت کنن بعدا سختت میشه . من گاهی میدادم به شوهرم با ماشین ببره بگردونه چون تو ماشین در حال حرکت آروم میشن میخوابن. خودم هم تو خونه میخوابیدم :grin:

1 Likes

عه من گهواره نگرفتم براش که عادت نکنه
خونه هم جا ندارم
بیخیال شاید تا چهار ماهگی خوب بشه:face_with_head_bandage:

2 Likes

والا دکتر بردم هیچی ننوشت گفت خوبه برو.گفتم رفلاکس و کولیک گفت از ۲۰روز ب بعد معلوم میشه :neutral_face::expressionless:حالا ۲۰روزشونه ببرم امروز ببینم چی میده

1 Likes

یکار دیگه میتونی بکنی اما سخته و احتیاج به دو نفر داره . بزاری وسط پتو هر کی طرف دیگه رو بگیره تابش بدید . اما سخته زود خسته میشید. منم گهواره نگرفتم از یکی از دوستاش امانت گرفتم . ان شاالله که خوب میشه دوره ش باید طی بشه در هر صورت.

2 Likes

واقعاااااا اولین باره میشنوم اینو حتمااااا امتحان میکنم بخدا داغونم از بیخابی

1 Likes

من دوتا گهواره دارم یکی از این اهنی قدیمیا یکی م از این جدیدا…
کمر دردی م نمیتونم تکون بدمشون ک

2 Likes

صدای سشوار دانلود کن اما گوشیت بزار رو حالت پرواز ضرر داره .

1 Likes

وای نمیتونم بی گهواره ک…بخدا شبا دیگه نا نمیمونه برامون

1 Likes

خوب بودن تا چندروز پیش یهو شروع کردن…کاش قطره ای چیزی بده سریع خوب بشه

2 Likes

من قبلا در این مورد گپ زدم برو بخون بچه ها خیلی راهنمایی کردن.

1 Likes

عزیزم منم بهت گفتم صدای سشوارعالیه واسه کولیک

2 Likes

عزیزم خوب میشه باید تخمل کنی دیگه
من که یکی بود سرویس شدم تا دو ماهگیش باز الان بهتره شبا بیخوابی میزنه به کلش که باباش نگه میدارع
شاید قطره و سشوار اینا جواب بده ولی برا بعضیا جواب نمیده
فقط نزار مامانت از پیشت بره تا دلدردشدن خوب بشع

2 Likes

ان شاالله به سلامتی . فقط از من به تو نصیحت خواهرانه زیاد به خاطر گریه بغلش نکن وگرنع مث من تا الان که 5 ماهشه باید مدام رودستت بخوابه :cry::cry: حتی روی پام نمیخوابه باید یه دستم زیر سرش باشه یه دستم زیر پاش .بفهمه گذاشتمش روی تشک فوری گریه میکنه .

1 Likes

وای اتفاقا بخاطر بالا اوردنش و گریه خ بغلی شدن و چون باید اروق بزنن…

1 Likes

از این به بعد یا باید گهواره با خودت ببری هر جا که رفتی یا کلا شب هر طور شده واسه خواب برگردی خونه خودت . :neutral_face: خوشبختانه دختر من دو تا عادت خوب داره اینکه به جای شلوغ و اتاق روشن واسه خواب عادتش دادم . اینا هم در نظر داشته باش.

1 Likes

:joy::joy::joy: به به دیگه به جمع از کت و کول افتاده ها خوش اومدی :joy::joy::joy:

1 Likes

قوز در اوردم خواهر:zipper_mouth_face::zipper_mouth_face:

1 Likes

کاااااااااملا درکت میکنم عزیزم، کولیک وحشتناکه:face_with_head_bandage: ولی معمولا بچه هایی که کولیک دارن بچه های شیطون ولی سالمی هستن پس خداروشکر کن:grin:اون گهواره سنتی ها خوبه، یه کم آرومشون میکنه، از یک ماهگی به بعد گریپ میکسچر، پدی لاکت، دایمتیکون میدادم یه کم بهتر شد، یعنی داد زدناش کمتر شد، من پروتئین گاوی هم نخوردم که بهد چند روز خیلی بهتر شد ولی تا 4 ماه که خودشون خوب بشن باید صبر کنی، الان فکر میکنی زیاده ولی چشم بزنی میگذره. پسر من کل زندگیمو به هم ریخته بود، خواب. و غذا و زندگی و…

2 Likes

منم کاملا گرد شدم :neutral_face::neutral_face::joy::joy::joy: مخصوصا مهره گردنم احساس میکنم به اندازه یه پرتقال شده :cry:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.