بیبیم هاله داره به نظرتون😍😊😘

ممنون گلم

1 Likes

زیر ۱۰ دیقه درستع من قبل دخترم ۲۰روز تاخیر داشتم ب عمرم پریودم تاخیر نمیوفتاد بیبی زدم هاله داشت بعد رفتم کابینتارو ریختم انقدر رفتم رو چهار پایع اومدم پایین شب یا دل درد شدید بیدار شدم دیدم وحشتناک پریود شدم

1 Likes

من گفتم شاید سقط شده نطفه ضعیف بوده ولی مامانم گفت اگه بچه بود ۴۰روز خونریزی میشه نه ۵ روز

1 Likes

اخه تو نینی سایتم خوندم این اتفاق برای خیلیا افتاده و باردار بودن

۵روز خونریزی داشتی و باردار بودی

نه پریود شدم دیگه بعد ۲۰روز تاخیر رازیانه خوردم باردار شدم :laughing::laughing:ایشا الله بارداری بدن با بدن فرق داره ولی میگی سینه هات درد داره احتمالا بارداری

1 Likes

گلم من میبینم…هردوتاش هاله دارن…ولی خیلی کمرنگن…

1 Likes

شما دوروز دیگه دوباره بی بی بزن…من ک گفتم بی بی چکم بعد چن ساعت رفتم نگا کردم دیدم هاله خیلی کمرنگ داره…حتی اولین آزمایشمم بتام صفرررر بود…بعد یه هفته مثبت شد…الانم ۳۲ هفته باردارم

1 Likes

بسلامتی فارغ بشی عزیزم برای منم دعا کن

1 Likes

ان شاءالله ک دل شاد بشی

1 Likes

:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:مبارکههههه

1 Likes

با من شوخی نکن قلبم ضعیف

1 Likes

بخدا راست میگم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:واسه من دست میزدم سرباز اماده باش بودن

1 Likes

مال منم دقیقا اینجوریه.شوهرم میگه چرا از الان بزرگ شدن سنگین گفتم نمیدونم.ولی دلارام درد پریودی دارم سمت راست شکمم تیر میکشه.فقطم راست.جمعه یا شنبه موعدمه

1 Likes

همین طور میشع عزیزم همسر منم هی چک میکرد برا من چند ماه بعد خوب میشه درد سینه احساس درد پریودی هم علایم بارداریه ادم هی فک میکنه الان پریود بشه هی خودشو چک میکنه انشالله که مثبته واسه تو تونستی بی بی چک ویندفور بگیر فردا بزن الکی هاله نمیندازه

1 Likes

اینجا فقط مدیکور هست :rofl::rofl::rofl:.اینک سمت راستم تیر میکشه طبیعیه ینی

1 Likes

اره عزیزم خودتو بزن بیخیالی میگما تست نمک و وایتکس هم بعضیوقتها درست در میاد ادرار رو قاطی کن باهاشون ببین واکنش نشون میده یا نه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

وایتکس زدم کف کرد عزیزم

1 Likes

Screenshot_۲۰۲۱۰۵۰۵-۰۱۰۹۲۰_WhatsApp

1 Likes

واقعا با ادرار صبح بزن ها بس مبارکههههه:heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.