بیایین یکم دردودل کنیم

بهار ناز جون یکی از اشناهامون یه نی نی سقط کردن خب بعدس کیست داشت دراورد خب الان نی نی ش دوباره بدنیا اومد
میگم که ناراحت نباش کیست رفع میشه خب

ممنونم عزیزم. من واقعا امیدمو از دست دادم یه بغض ناجوری توی دلمه

1 Likes

بالاخره میتونی باردارشی عزیزدلم دیر یا زود لذت مادر شدن و میتونی بچشی به اونایی فکر کن که اصلا نمیتونن لذت مادر پدر شدن و بچشن:heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

الهی عزیزم:heart_eyes::kissing_heart:…اره غمم از کیست نیست توقع داشتم لااقل یه فولیکول خوب میداشتم

1 Likes

امشب روم نمیشد توی چشای شوهرم نگاکنم همش میگم اون چه گناهی داره اخه

1 Likes

ناراحت نباش خودتو درمان کن ایشالا ماه دیگه

1 Likes

انشالله ولی قید بچه رو زدم گفتم بچه نمیخوام خواست خدابده نخواست نده

2 Likes

ناراحتی نداره ک عزیزم، ب کارما اعتقاد پیدا کن، انرژی منفی هارو از خودت دور کن… مطمئن باش هرچی ک توی دلت بخای همون میشه، یه کنجدی ایشالا میاد تو دلت:heart_eyes:

1 Likes

افرین بیخیال باش قشنگ میگیره

1 Likes

این چه حرفیه عزیزم شما دوتا زن و شوهرین غم و شادیتون برای همه خیالت راحت عزیزم شوهرت اصلا ناراحت نیست شما هم با این فکرا خودتو ناراحت نکن

1 Likes

:disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed::disappointed:

1 Likes

خداکنه…دوماه پیش ازمایشم مثبت شد چقد خوشحال شدم ولی خونریزی کردم و تموم…دلم خیلی شکست

1 Likes

حلما گریه ام گرفته:persevere:

1 Likes

درسته که نشون میده که بچه نبود طوری نیست ولی عاشق بچس دلم میسوزه براش

1 Likes

من مطمئنم خدا یه روز یه نی نی خوشگل تپل بهت میده، تا اون روز خودتو واسه دردسرای نی نی اماده کن:grin:گریه کردناش نصف شب، تند تند جیش کردناش…

من منتظر گریه کردناشم:sob::sob::sob:

یه روز انقد جیییییغ میزنه تو سرت ک میگی چ غلطی کردمااا:grin:ببین من کی بت گفتم اونروز یاد من بیفت:frowning:

1 Likes

عزیز دلم آبجی گلم …نمیگم گریه نکن …خودت و خالی کن سبک تر میشی اما خودت و عذاب نده …

مطمئن باش شوهرت هم درکت میکنه …واقعا حال این روز هات رو درک میکنم و میفهمم چی میگی …

اما به قول یه دوست چاره ای جزززز التماس خدا و صبر نداریم

1 Likes

اره احتمالا همه ما میگیم این حرفو …ولی الان سکوت خونه زیادی داره اذیت میکنه

ناشکری کردم اعصابم خورد شد گفتم من دیگه از خدا چیزی نمیخوام :pensive::pensive:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.