بیایین نظرسنجی فرش + عکس 😍❤️🤎💛💚 خوش سلیقه ها بیان

فرش شماره۹سبکش ازهمه جدیدتر وقشنگتره البته اگه رنگهای قشنگتری داشته باشه بهتره:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

بانی جان بنظرم طرح ریز بردار من خودم این سبک رو بیشتر دوست دارم حالا رنگ بندیش بستگی به سلیقه خودت داره

1 Likes

عزیزم به نظر من باید با وسایل دیگه رنگشو جور کنین که بهم بیان
دوم هم اینکه الان بیشتر فرشی که گل مرکزی نداشته باشه مد شده شایدم چون من خیلی دوست دارم اینطوری فکر میکنم
فرشای خودم طرح باغ بهشت رنگ کرم و قهوه‌ای عالین
از بین عکسا هم شماره 2 و 9 خوشم امد

1 Likes

انصافا نهمی دیگه بسههههه:tired_face: هر خونه ای ازینا داره

1 Likes

نهمی قشنگه بقیه قدیمی شدن

1 Likes

بین اینا ۹بهتره البته من این طرح از نزدیک دیدم اونی که من دیدم طرح برجسته داشت فقط زود لک میشه .بقیه شلوغن هم اینکه طرح هاشون درشت من دوست ندارم.سلیقه ی من بیشتر طرح. های ریز جوری که کنجکاو بشی نگاه کنی نه اینکه از دور طرحش مشخص باشه .

2 Likes

همشون خوشگلن :heart_eyes::rofl:

1 Likes

من نه رو دارم :heart_eyes:

2 Likes

سلام.الان دیگه فرش های ک وسط دارن قدیمی شده.فرشی مثل فرش شماره 9جدید ترین ک منم چند ماه پیش خریدم.مدل جدید بردار ک تا چند سال دلتو نزنه.الان قیمتش چنده.من 6متریشو از شهر فرش خریدم 5200

2 Likes

1 Likes

فک کنم دیررسیدم.امامیگم من اگه جاتون بودم فرش شماره ۹رومیگرفتم چون الان فرشایی که وسطشون ترنج داره قدیمی شده من خودم برای جهیزیم تقریبا این مدلی گرفتم بدون ترنج…حالابازم بستگی به رنگ دکوراسیون خونتون داره ولی به هرحال هررنگی میخواین بخرین بدون ترنج باشه فقط…انتخاب کردین بگیدکدوموخریدیدکه ماهم بدونیم⁦:heart:

1 Likes

نه مبل داریم

1 Likes

آره اینطرفای ما کلا ارزون تره همچی

1 Likes

امسال مد شدن :joy: ولی خوشگلن

1 Likes

قشنگه :heart_eyes:

ممنون از همتون :heart::heart:

مرسی :heart: اکثرا همونو گفتن

مامانم خیلی طرح دار دوست داره
وگرنه ساده خوشگلتره

:joy: مرسی

1 Likes

قشنگه :heart_eyes: ساده و شیک

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.