بیایین دعاتون کنم و دعام کنید هرکه حاضر بیاد دلم گرفته

انشالله هر چی از خدا میخوای بهت بده :pray:
برای منم دعا کن فردا انتقالمه
اگه مثبت نشه واقعا میمیرم :pleading_face:

1 Likes

وای عزیزم مبارک از ته دلم میخوام مثبت سه امیدت از دست نده ایه چیزی بخون استرس نداشته باش

1 Likes

عزیزم منم خیلی دلم گرفته نمیدونم چرا خدا به این همه ندر و نیازامون اه و زاریامون توجهی نمیکنه چرا بهمون یه بچه نمیده بخدا خیلی خسته شدم از حرف و حدیث اطرافیان از تنهایی خودم

1 Likes

عزیزم ان شاالله مثبت میشه عزیزم توکلت به خدا باشه
چند تا جنین داری؟

2 Likes

منم نابودم مثل تو ابجی خسته ام وقتی میبینم اقوامم حامله میشن من سفر داغون میشم دارونم خورد خاکشیره

1 Likes

نه من با حامله شدن کسی ناراحت نمیشم بلگه خوشحالم میشم و خداروشکر میکنم که اون میتونه طعم مادرشدنو بچشه ولی بعدش حرف و حدیث اطرافیان راحتم نمیداره

1 Likes

ابجی منم خوش حال میشم نمیگم ناراحتم اون حامله شده خدا سر شاهد از تمام وجود خوش حال میشم اما بعدش میگم خدا من لیاقت ندارم مادر شم وقتی یکی حاملش یک چیز میشه از خدا میخوام نگهش داره نذار مثل من حسرت مادر نشدن بکشه ابجی به خدا داغون میشم یکی از ناراحتی میگه سقط کردم میگم خدا به من نمیدی لاعبل از اونا نگیر

1 Likes

منم ایتجوریم بخدا حرف و حدیث اطرافیان آدمو داغون میکنه مگه دست خودمه آخه اگه دست من بود یه جبن بچه میاوردم ولی وقتی خدا نمیده چه میشه کرد آخه

1 Likes

نمیدونم ابجی تو اطرافیانت من کسی کارم ندار اما یک دفعه میگن نمیخوای بچه بیاری میگم کروناس اما کسی نمیدونه درونم داغونه نمی تونم ببی چک مثبت میبینم میگم خدا میشه منم روزی ببینم انقدر گریه کردم داغونم توی شهر غریب تنهام دلم بچه میخواد یکی هم باشه فرق نداره چی باشه سالم صالح باشه همین میخوام با اومدش عشق شادی بد به زندگیم نور بده امید بده اما نمیده

1 Likes

مرسی عزیزم :pray::kissing_heart:

1 Likes

ایشالله فردا معلوم میشه نمیدونم

1 Likes

عزیزم منم شهر غریبم خانوادم ازم دورن میدونم چی میگی درکت میکنم

1 Likes

ان شاالله با موفقیت انجام بدی و زودی مامان بشی

2 Likes

انشاالله به حق فاطمه زهرا توی ماه عزیز خبر بارداریت بدی گلم

1 Likes

ان شاالله باهم عزیز دلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:تنها ارزوم همینه

1 Likes

فاطمه جان ان شاءالله امام زمان آمین گوی دعاهات باشه
و گــــــره های زندگیت به دست مبارکش باز بشه برات

1 Likes

مرسی عشقم ممنون انشاالله گلم ،انشاالله توهم به هر خواستی داری برسی خوشکلم

1 Likes

فدات گلم انشالله گلم

1 Likes

مرسی عزیزم انشالله قسمت همه چشم انتظارا ۱:kissing_heart::pray:

2 Likes

انشالا هر چی از خدا میخوای بهت بده عزیزم.واسع منم دعا کن حاجتم قبول بشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.