بیایین در مورد اقدام به هم کمک کنیم

خانما اونایی کا تو اقدامم و اونهایی که اقدام کردن و بچه دار شدن بیاین تجربیاتتون با ما به اشتراک بزارید منم تو اقدامم
موندم چیکار کنم خیلی ناراحتم و زدم به بیخیال دیگه

بهترین کار اینه که بی خیال باشید و اصلا به بارداری فکر نکنید چون بزرگ ترین مانع بارداری استرس هست
ورزش منظم انجام بدید
تغذیه سالم داشته باشید
اسید فولیک بخورید
در بازه تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید
آرامش داشته باشید انشالا به زودی نتیجه می گیرید

1 Likes

سلام خانم حکیمی عزیز اگه بیبی چک بعد از سه ساعت نشون بده اونم خط کمرنگ درسته؟ یا اشتیاه من اقدام داشتم بعد پریود شدم دو روز بعد پریودم دوتا بیبی زدم بعد سه ساعت خط خیلی کمرنگ انداختن، البته من برای اقدام اچ سی جی زده بودم ممکنه اثر اون باشه و این که من شنبه وقت سونو دارم اگه باردار باشم سونو نشون میده؟

اولین کار بنظر من کنار گذاشتن و استرس و سپردن به خداس.بیشتر سعی کن به خودت و همسرت برسی گرمی جات بخور تو روزای اول پری کاچی درس کن بخور خیلی خوب و مقوی. خرنوب بجوشون هم خودت هم همسرت استفاده کنین. کلن سعی کن خیلی بهش فک نکنی چون خودشو لوس میکنه و نمیاد. من ماهی که بیخیال شدم و رفتم سرکار سرم بند شد باردار شدم. توکل به خدا انشالله نتیجه بگیری

سلام عزیزم
وقتی پریود میشید یعنی باردار نیستید
جواب بی بی چک بعد از ده دقیقه دیگه اعتبار نداره
وقتی اچ سی جی می زنید باید 16 روز بعد آزمایش بدید تا مشخص بشه باردارید یا نه، بی بی چک معتبر نیست

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.