بیایید از سوتی های فاجعه بارتون بگید😂

حالم ازش بهم میخوره :no_mouth:

خیلی باحالین:joy::joy: من خودمم سوتی های وحشتناکی میدم که متاسفانه اینجا نمیشه گفت :zipper_mouth_face:

2 Likes

منم ی سوتی+۱۸دادم قابل پخش نیست وگرنه میگفتم:joy::joy::joy:

2 Likes

یه بار تو جمع خانوادگی بودیم ماشالله خیلیم زیاد بودیم من نامزد بودم بعد این دخترخاله های من ازمن پرسیدن مریم نامزدت چطوریه
خودشو میگیره یا مثلا وسواس اینا هست دهنی همو میخورین
بعد من ضایع:expressionless::expressionless:
هم برگشتم گفتم اره بابا من برا شوهرمو میخورم همیشه
شوهرمم برامنو اینقدرم مزه میده
:woman_facepalming:t5::woman_facepalming:t5:
من خاک به سر منظورم به لیوان یا غذای دهنی بود اون منحرفا بد گرفتن ابروم جلو شوهرخاله هام رفت
شانس گندم من حرف زدنی همه ساکت بودن:see_no_evil::sob:

6 Likes

اره:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy:
منم حواسم نبود نشنید:joy::joy:
وگرنه جرم میداد:joy::joy:

2 Likes

اوایل نامزدیمون بود پیام میدادیم به هم تو واتس آپ کلی حرف میزدیم . خواستم ادای بچه ها رو دربیارم بهش بگم عمو برام لواشک میخری تایپ کردم و ارسال کردم بعد دیدم اشتباهی بجای عمو نوشتم عنو :woman_facepalming:
خییییییلی ضایع شدم

3 Likes

منم یه بار رفتم پفیلا بخرم از این ذرت ها که خودت میاری خونه بو میدی به فروشنده گفتم خوبه گفت اره گفتم قشنگ باز میشه برگشت گفت اره ما دیشب امتحان کردیم قشنگ باز شد بعد با دوستش خندیدن وقتی اومدم خونه فهمیدم چی بهم بستن

2 Likes

:joy: :joy:

منوقتی سردردداشته باشم افتضاح سوتی میدم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.