بیاین گپ بزنیم

اخرش ک بلای جون خودمن :joy::joy::joy:
چجوری ۴ تارو نگه دارمممم
تصورشم سخته :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

خداتوانشم بهت میده :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

بشه هم شکایتی ندارم والا
ولی من حتی ب همون یه دونه هم راضیم
اتفاقا تو فکرم اگ باردار شدم و جنین اضافه داشتم اهداشون کنم ب شوهرمم گفتم اون روز

1 Likes

فداتشم :joy::heart:

1 Likes

انشالله باردار شدی میتونی بسته های دیگت رو نگه داری چند سال بعد که این بزرگ شد دوباره انتقال بدی پول زیادی برای نگه داری جنین فریز شده نمیگیرن

1 Likes

میدونم
ولی نذر کردم یجورایی
با خدا عهد بستم تو دلم ک یکی بده بهم بقیه شو اهدا میکنم واس اونایی ک تو حسرت بچه ن
تو این مدت ک مطب میرفتم کم ندیدم اون بدبختایی ک دنبال تخمک و جنین اهدایی هستن و طرف کلی پول میگیره ازشون…
دلم کباب میشه براشون

1 Likes

نذرت قبول عزیز مهربون :blush: خیلی دل پاک و بزرگی داری که این کار رو انجام میدی . انشالله خیلی زود به حاجت دلت برسی منم اگه لایق باشم برات دعا میکنم :rose:

1 Likes

فداتشم
ایشالا ک خدا هم بشنوه حرفمو و قبول کنه نذرمو

1 Likes

انشالله :green_heart:

1 Likes

نازی اون روز یکیو دیدم…
خانومه ۳۰ سالش بود از یه خانوم ۳۷ ساله تخمک گرفته بود
ینی قرار گذاشته بودن تخمک بگیره ازش
میگفت هنوز تازه اومدن دکتر سونو اینا کنه داروهارو شروع کنه طرف گفته هرچندتا باشه تخمکی ده تومن حساب میکنم باهات :neutral_face:
میفهمی؟؟؟
ده تومنننننن
۲۰ تومن هزینه خود درمانه ۵ تا تخمک داشته باشه ۵۰ تومنم باید مفتی مفتی ب اون بده

2 Likes

نه بابا اینجورام نیست مگه شهر هرته دختر :joy::joy::joy: من زیاد دیدم تو مرکز ناباروری به اونی که تخمک اهدا میکنه چهار پنج تومن بیشتر نمیدن دیگه هرچی تخمک داشته باشه مال اون طرفه دیگه شانست چقد تخمک داشته باشه اونی هم که واسطه میشه دوتومن میگیره . اون خانومه یا الکی بهت گفته یا یه نفر دیگه سرش کلاه گذاشته بوده و داشته از سادگی طرف سواستفاده میکرده

1 Likes

اگ از طزف مرکز پیداش کنن طرفو شاید
ولی این خودش پیداش کرده بود
ن ب من نگفت داشتن حرف میزدن شنیدم

1 Likes

معمولا خود مراکز دارن کسایی رو که واسطه هستن و اهدا کننده ها رو پیدا میکنن

شایدم بد متوجه شدی سارا کلا ده تومن میگرفته دیگه مگه طرف چقد شاسکول بوده باشه بیاد برا هر دونه تخمک ده تومن بده که آیا بگیره یا نه :joy::joy::joy:

1 Likes

چ میدونم والا
شایدم جنین رو اونجور حساب میکردن
ولی دونه ای ده تومن رو شنیدم :thinking:

1 Likes

آره احتمال اینم هست

1 Likes

دقیق بحثشونو نشنیدم
داشتن خرف میزدن منم بعضی حرفاشونو میشنیدم خانومه از اهدا کننده میپرسید ک سیگار اینا نمیکشی فلان

1 Likes

اینجوری نگو عزیزم ان شاالله میشه فقط مثبت فکر کن

1 Likes

آها

1 Likes

عزیزم منم اون روز تو مطب دکتر یه خانم حدود ۴۸ ساله دوبار آی وی اف کرده بود نشده بود میگفت میخوام رحم اجاره ای بگیرم بعد با یه خانم حدود ۳۵ اینا صحبت میکرد زنه میگفت شوهرم نیست سه تا بچشم کنارش بودن میگفت ۸۰ میگیرم رحم اجاره ای میشم من اصلا شاخ درآوردم اونجا

1 Likes

آره خیلی گرونه این چیزا
آدم میبینه دلش کباب میشه ب خدا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.