بیاین گند زدم 🙁🙁🙁🤦‍♀️

بچه ها امروز مادرشوهرم رفته بود خونه ننش و پدر شوهرم تنها بود منو شوهرم پاشدیم رفتیم اونجا بعد من زرشک پلو درس کردم ما عادت داریم کنار زرشک پلو سیب زمینیم سرخ کنیم بعد من غذام بشدت شور شد موقع خوردن شوهرم یه لیوان اب میخورد یه لیوان برنج التن اومدیم خونمون اونقدر میگه میخنده بیشعوره:slightly_frowning_face:
بعد نصف غذا موند مادرشوهرمم شام نیومد موند اونجا الانس که برسه به خونه غذای شور منو ببینه فردا مقاله مینویسه ای خدا:slightly_frowning_face::joy::joy: حالا چیکار کنم

8 Likes

من‌بودم تا یه مدت غیب میشدم:expressionless::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy:وایی

1 Likes

الان نگرانم که پدرشوهر نصف شب فشار خونش بزنه بالا اینم بگم ماستم خورد

1 Likes

مهم نیت شما بود حالا شورم شد اشکال نداره یبار دیگه جبرانش کن:kissing_heart:

2 Likes

همیشه خوب میزاشتما ولی اینسری گندددددد

2 Likes

ی بار مرغ شکم پر درست کردم خونه پدرشوهرم
داخل قیمه مرغه هرچی تو شکمش بود ریخت تو قیمه:joy::rofl::rofl::rofl::rofl:تازه عروس بودم از اشپزی سردرنمیوردم

:joy::joy::joy::joy::joy::joy: ب فاک عضما رفتی

1 Likes

بدبخت :nauseated_face::rofl:

1 Likes

اشکال نداره منم امروز غذا رو پره فلفل کردم فحش خوردم عادی میشه :joy::joy::joy::joy:

1 Likes

وای فردا مقاله هاشو چجور جمع کنم

1 Likes

شوهرم میگه برم خونه مامانت اینا شیطونی کنم بگم و بگم زود چای بدین اونقدر فشش دادم

1 Likes

اشکال نداره بابا خوبه شوهرت خوش اخلاق

1 Likes

وای شوهرمو بیخیال مادرشوهرو بچسب :disappointed::disappointed:

1 Likes

اون کی باشه بزار برای خودش ور بزنه

1 Likes

هم میخوام بخندم هم میخوام گریه کنم

1 Likes

اشکال نداره بابا خاطره میشه
بقیشو میاوردی ، اثر جرم باقی نمیداشتی:expressionless::crazy_face:

1 Likes

نمی تونستم که بیارم خیلی مونده بود :roll_eyes::neutral_face:

1 Likes

بخند کاریه که کردی تموم شد :joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::slightly_frowning_face::joy:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.