بیاین منو دلداری بدین حالم خیلی بده

خاک تو سرم باید ببرم دکتر باز

2 Likes

عزیزم حساس نشو مادر بزرگشه میترسه لکش بمونه واس همین ناراحته منظوری نداره

4 Likes

نه نمیدونم چیکار کنم ک بره :pensive:دلم اتیشه هیچوقت همچین حسی نداشتم خدا کنه نگه

3 Likes

میدونی همش دیگه نگاش میکنه این ازارم میده نگرانم خودمم من خودم مادر این بچم ۳ ماه نیمه چشم خونه برا دخترم :pensive:

2 Likes

باور کن منظوری نداره اونم نگرانه .چرا دکترشو عوض نمیکنی؟؟

2 Likes

اخه مگه لک چیه ک بخوای ناراحتش باشی رو بدن خیلی از بچه ها هس چیز بدی نیس ک بعدم جای زیاد مشخصی هم ک نیس غصه چیو میخوری اخه

2 Likes

دوتا بردم دوتاشون گفتن قارچه یا حساسیت جای مهمی نیست گردنشه مرطوب یودع عرق کرده اینطور شده اگ انگشت یا زانو ایناش بود خطرناک بود

2 Likes

اجی:pensive:خیلی حالم بده خیلی غصع میخورم :sob:حالم واقعا بده

خب پس نگران نباش خوب میشه .عزیزم بعضیا رو صورتشون لک ماه گرفتگی میوفته اونا چی بگن .الان حساس شدی گلم ب رفتارشم اهمیت نده

1 Likes

.سلام پماد زینک بزن ببین تاثیر داره بی ضرر هم هست دختر من ۴ماهشه صورتش دون دون میشد دکتر داد دو بار زدم خوب شد تازه بی ضرر هم هست

1 Likes

ب نظر من ک اصصلا چیز مهمی نیست تا وقتی ک خطرناک نباشه اگه خودت حساس باشی هروقت ماررشوهرتم دید حرصشو میخوری بزن ب بیخیالی اگه دوباره گفتم جوابشو نده همه دنیام ک بدونن چیزی نمیشه واقعا چیز مهمی نیس ی لکه چه تاثیری روی زندگی دخترت میتونه بزاره مگه
من زنداداشم ی لک سفید یکم بزرگتر از بند انگشت بین سینه و نافش داره خواهرمم پشتش ی لک کوچیک مث کبودی کمرنگ مادرزادی بوده خب ک چی؟؟واقعا چیز مهمی نیس

اخه شوهرم نیست همش پیش اینام :pensive:مدام میگه :sob:خونه هودم بودم نمیدید حداقل تا خوب میشد

این سفید شده پماد زینک چیه :roll_eyes:

یکی از اقواممون بچش همینجوری بود رو بدنش لکه های سفید داشت بردنش دکتر یه پماد بهش داد ک خیلیم گرون بود تو هیچ داروخونه ای هم پیداش نکردن آخرم به سختی از داروخونه هلال احمر شهرشون پیدا کردن. لکه هاشم با چند بار استفاده خوب شد

اونت زیر لباسه دخترم اخه گردنشه بدم میاد کسی ببینه :pensive:بخصوص این دهن لق تازه ظهررمیگ ب جاریت نگی فردا میگ دختر سرطان داره :confused:

چ حرفا یه لک داشتن ک دیگ این همه خرافات بازی نداره

واقعا نمیدونی چی بود اجی

ن بخدا اسمشو نمیدونم

فامیل دورتون بود

آره از اقوام شوهرم بود

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.