بیاین لطفاً کابینت ممبران یا های گلس🤔

خودمون،خاله هام داریم راضی هستیم

1 Likes

های گلس بزن چون ممبران یه مدته بعدازمدمیفته پشیمون میشی بعددرکل های گلس ازهمه بالاتره مقاومت بیشتری هم داره

2 Likes

سلام عزیزم من چنتا طرح ممبران انتخاب کردم
خودم پلی اورتان دوس دارم همین رنگای چرک سبز و خاکستری و یشم
که خیلی گرونن

2 Likes

4 Likes

اینا خیلی شیکه ممبران با جزیره معنا داره اگه میخای بزنی حتما جزیزه بزن من اینو انتخاب کردم اما روشن ترش
کلا سفید شیکتره
گلاسم تقریبا میگن با ممبران قیمتش سر به سر میره
اما چون ممبران سنگین توکار عمقش کمتره
البته من مطبخ هم زدم که واسه اون چهار متر گلس سفید ساده درنظر گرفتم

3 Likes

من شوهرم کابینت سازه. ممبران خیلی گرونتره. ولی شیکتره. تاهای گلس

2 Likes

های گلسم براقه دیگ اونم قشنگه. دورنگ بزن سفیدونسکافه ای. یاسفیدوبادمجونی. بایدرنگاشوبری ببینی ولی سفیدحتماباشه بایه رنگ دیگ ترکیب کن

2 Likes

سلام من طرح های شلوغ رو دوست ندارم ممبران هم رنگش ماته هم سطحش صاف نیست و تمیز کردنش
خسته .ولی خوب دیگه الان مده ولی من دوست ندارم
با مد پیش برم بیشتر دنبال مرغوبیتم واین که شما گفتین همسرتون کابینت سازه میشه برای طرح کابینت
راهنماییم کنین

1 Likes

ب نظرم هایگلاس اونم اگ قطعا مارک اِی جی تی باشه خیلی خوبه اخه ممبران تقریبا داره از مد میره ولی زیبایی در سادگیست بنظرم هایگلاس

2 Likes

عزیزم های گلس رنگهای متنوعی داره هنوزم ازمدنیفتاده. اماممبران صاف نیس بقول شماتمیزکردنش سخته ومشکل.عزیزم برای طرح کابینت سازبایداشپزخونتوببینه اونموقع طرحی ک بهش میخوره روپیشنهادمیده.من شوهرم تااشپزخونه رونبینه اندازه نزنه نمیتونه طرحی پیشنهادبده. عکس اشپزخونتومیفرستی؟

1 Likes

اخه هایگلس دورنگ قشنگه ینی اگرکشویی توی کابینتات هست رنگ نسکافه ای درای کابینتتورنگ سفیدبزنی. منظورم اینه

1 Likes

من های گلاس سفید و توسی زدم خیلی راضی ام، لک نمیشه، اگرم بشه خیلی زود تمیز میشه
دستگیره هم زدم چون کابینت سازمون گفته مگنتی فقط زیبایی داره و خیلی زود خراب میشه
با دستگیره هم خیلی زیبا شده
من ‌13متر کابینت مدرن زدم خیلی دوسش دارم عاشق اشپزخونمم

3 Likes

سلام مرسی بابت راهنمایت
عکس آشپز خونمو تو گوشیم ندارم خونه نوساخته ولی فردا حتما میرم عکسشو میندازم بی زحمت نشون همسرتون بدین راهنماییم کنه برای مدلش :blush:

2 Likes

مبارکه میشه لطفاً عکسشو ببینم بعد سریع پاک کنین؟

1 Likes

چون منم نظرم رو سفید طوسیه البته یکی از خواهرام سفید فقط سنگ روشو مشکی زده قشنگ شده اون یکیم
سفید نسکافه ای زده اونم یه جور قشنگه

1 Likes

منظورم خواهر شوهرامه:unamused::smirk:

عکسشو میزاری عزیزم

2 Likes

صحبت پاک کردن نیس، مشکل اینجاس ک من خیلی وقته خونم نیستم عکس نمیتونم بگیرم
تو گالریم بگردم اگه ی تیکه هاییش باشه حتما عکس میذارم

1 Likes

من سنگ توسی زدم، آره هر مدلی یجور ب دل میشینه، ولی من خودم کلا با رنگ مشکی بودم واسه همین توسی گرفتم

1 Likes

من خیلی وقته خونه نیستم گلم تو گالریم ببینم اگه بود حتماااا میذارم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.