بیاین عشقانم🍃💕

خواهش میکنم عزیزم فدای تو :herb::gift_heart::two_hearts::four_leaf_clover::leaves::purple_heart::heart::hugs:

:hugs::herb::heavy_heart_exclamation::yellow_heart::sunflower::kiss::green_heart::heart::purple_heart::orange_heart::blue_heart::maple_leaf::heartbeat::tulip::leaves::four_leaf_clover::sparkling_heart::heart_eyes::shamrock::two_hearts::ear_of_rice::fallen_leaf::kissing_heart::gift_heart:

1 Likes

زنده باشی اجی جونم فدات:kissing_heart::sparkling_heart::orange_heart::purple_heart::four_leaf_clover::fallen_leaf::ear_of_rice::two_hearts:

1 Likes

انشالا همه این انرژی های مثبت به خودت برگرده:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

ممنون گلم عزیزمی:gift_heart::kissing_heart::tulip::blue_heart::herb:

1 Likes

@dokhtarpaeez @u10u832 @u685805

1 Likes

یاسی خویشک عزیزم خدا خیر د ریت باره ان شاالله

1 Likes

مرسی عزیزم

1 Likes

انشاالله تموم انرژی مثبتی که به دیگران میدی به خودت برگرده عزیزی

1 Likes

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::hugs:

1 Likes

قرباند قلباگم همچنین :sparkling_heart::herb::kissing_heart::kiss:

1 Likes

:kissing_heart::sparkling_heart::kiss::heart::herb::heart::heart::gift_heart::kiss::gift_heart::kiss:

1 Likes

قربون تو اجی ماهم فدات:heart_eyes::blue_heart::tulip::blue_heart::heart::sparkling_heart::gift_heart::kiss::kissing_heart:

1 Likes

:kissing_heart::heart_eyes::herb::kiss::gift_heart::two_hearts::sparkling_heart::heart::heart::shamrock::heavy_heart_exclamation::tulip::tulip::heavy_heart_exclamation::shamrock:

1 Likes

پایار باید :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

:kissing_heart::kiss::gift_heart::heavy_heart_exclamation::shamrock::herb::heart_eyes::tulip::heart::blue_heart::sparkling_heart::two_hearts::leaves:

1 Likes

سلام چطوری باز میشه واتساپت من با فیلتر شکن اومدم گوگل:joy::joy::joy:

1 Likes

فداتشم من مرسی عزیزم

1 Likes

نشی ک عزیزی گلم حقیقت رو گفتم:heart:

1 Likes

امیدوارم هرروز لبخند روی صورت زیبات باشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.