بیاین بگین من چکار کنم(شیردهی)😭😭😭

بچه ها پسرم امروز 28 روزش بود
از وقتی زایمان کردم شیرم خوب بود تا یکی دو هفته بعدش
الان یکی دو هفته س خیلیییی کم شده
اینجور بگم ک باید کلییی مکمل بخورم و ده برابر بیشتر از ظرفیتم بخورم ک ی خورده شیر داشته باشم تازه اونم سیر نمیکنه بچمو و باید چند بار در روز شیرخشک بدم

من رو وزنمم خیلی حساسم:cry:همینجوریش هميشه احساس افسردگی دارم وفتی چاق میشم بدترررررر دیگ اعتماد بنفسمم زیر صفر میشه
تو بارداری کلا 8 کیلو اضافه کردم… تا دو هفته بعد زایمانم 6 کیلوش کم سده بود فقط 2کیلوش مونده بود… حالا توی این دو هفته ای بازززز دارم برمیگردم ب وزن حاملگیم چونک انقد میخورم ب مرز ترکیدن میرسم ک شیر داشته باشم

ازونور ی دختر ی سال و 4 ماهه هم دارم… د طول روز این پسرکم همش غر میزنه از گشنگی باید سینم هنش تو دهن اون باسه و ی ریز شیر خشک درس کنم
با خیال راحت وو دیقه نمیتونم ب دخترم برسم
خیلی عصابم خورده
سر دخترم 4 ماه بزوووور کمکی و پر خوری شیر دادمش اما در نهایت شیرخشکی شد بعدش
الانم همونجوریه انگار… هرجی میخورم فقط خودم میترکم شیرم تغییر چشمگیری نمیکنه

بنظرتون چکار کنم؟؟؟ :cry:
اگ شیر خودم و بدم برا بچم ک صددرصد بهتره اما خو خیلی کمه اصن سیر نمیشه… عاشق حس شیر دادنم:pleading_face::pleading_face::pleading_face: ی جور عذاب وجدان میگیرم در برابر بچم… دلم میخاد بخاطر شیر دادنم بشه بهم وابسته باسه

ازونور شیر خشک بدم وقتم برا همه چی مخصوصا دخترم باز تره… و خودم برای تونم ی سری کارا مث لیزر و… میتونم انجام بدم و وزنمم کم کنم
ولی باز دلم ی جوری میشه

چکار کنم بنظرتون کمک:pleading_face::sob::sob::sob::sob::sob:

8 Likes

ینی کلا عادت داره از 8 صب تاااا 12 ظهر ک هم من خیلی خوابم میاد هم باید ب ناهار و کارام برسم همش گریه میکنه و غر میزنه و ناله:pleading_face::sob:از گشنگی و دلدرد

فاصله سنی بین بچهاتون خیلی کمه حق داری خسته بشی
اگر واقعا با اینهمه مکمل و غذای اضافه شیرت کمه دیگه مجبوری بهش شیر خشک بدی عذاب وجدان رو وقتی باید بگیری که بدونی بچت گشنه است بهش غذا نمیدی
تو که همه کاری رو کردی به نظر من با دکترش مشورت کن اگر وزنش کمه بهش شیرخشک بده

2 Likes

یه سر برو دکتر اطفال راهنماییت میکنه.ولی خوردن مایعات و قرص شیرافزا شیرت بیشتر میکنه.

1 Likes

عزیزم هرچی بیشتر بمکه بیشتر شیر جریان پیدا میکنه
کاملا درکت میکنم خودمم شرایط توروداشتم
بچه هات ی مامان پر انرژی نیاز دارن
نگران اندامت نباشی روزی بچه هات بزرگ میشن و تو بیشتر برای خودت وقت داری

2 Likes

همین الانشم با کمکی میگذرونه وگرن از گشنگی…
میدونی چجوری عزیزم مثلا ی شب رفتم مهمونی ی عالمه غذا خوردم و اومدم خونه باز ته گیری کردم مکملمو خوردم ینی جوری بودم ک حس میکردم مسموم میشم از پر خوری بعد خوابیدم دم صب بچه شیر میخاس دیدم سینه هام شیر داشتن و رگ کرده بودن… تا صب چن بار شیر دادم خالی شده بودن در طول روز بزوووور ی وعده هم سیر نشد بچم
کلا میگم باید تا مرز انهدام بخورم ک اندازه دو س وعده ش شیر داشته باشم

3 Likes

روزی حداقل 6.7 تا چای میخورم
ب دکتر اطفالش گفتم بهم مکمل داد ک میخورم فقط اشتهام زیاد میشه شیرم تاثیر چشم گیری نداره… حتی چن روز انقد رازیانه و گرمیجات دم کردم تمام پوستم نابود شد و خونریزیم شدید شد اما باز معجزه نشد

3 Likes

اتفاقا عزیزم خودم حس میکنم سینه هام خیلی خالین چون همش شللللل و اویزوونن خیلیییییی کم در صورتی ی عالمه بخورم بترکم و چند ساعت شیر ندم رگ میکنن ی کم
اینم زیر همین سینه های خالیم میگیرم ک بخوره دوتا میک میزنه… بعد ول میکنه و همش گریه و گریه
سر دخترمم همینجور بودم

3 Likes

خب تا هر وقت میتونی دو تا را باهم بده .وقتی شیر نداشتی کامل شیرخشک بهش بده.چاره ای نیست.

1 Likes

چایی و مایعات که چاق نمیکنه

2 Likes

ینی چش وا میکنم صب تا شب چای و دمنوش و… میخورم ولی تاثیر چندان نداره

1 Likes

اخه مثلا اگ بخوام غذامو مث قبلام بکنم و کمتر غذا بخورم همینم خشک مبشه
بخوام پرخوری هم بکنم ک همینقدو هم داشته باشم ک میترکم
نمیدونم چکار کنم :sob::sob:

2 Likes

آبگوشت و اشکنه کشک بخور
قطره شیرافزا بخر
دمنوش زیره بخور شیرت زیاد میشه
صبحا شیر کم چرب بخور

3 Likes

منن فقط با برنج شیرم زیاد میشد

3 Likes

من هم گالاکتومید خوردم هم قرص شیرافزا ک توش رازیانه داره، هییییییچ تاثیری نداشت، غذا هم ک وقت نمیکردم خوب بخورم، همیشه بی وقت میخوردم، کم کم داره خشک میشه، منم بیخیال شدم، بهتر از اینه ک بچه گرسنه بمونه، خودتو اصلا اذیت نکن، وابستگی بچه ب بوی مادره ن ب شیر

4 Likes

از کجا میدونی سیر نمیشه ؟؟؟

3 Likes

حالا بخور ولی نه زیاد.ببین مولتی ویتامین اشتها رو زیاد میکنه.
پودر شیر افزا بخر
غذای آبکی مثل ابگوشت-سوپ بخور بدون نان.

2 Likes

3 Likes

الان به کم کردن وزن فکر نکن صبر کن بعد از شیردهی
ببین چه غذا هایی شیرت زیاد میکنه بیشتر اونارو بخور همیشه آخر شب ها یه کیک وشیر یا آبمیوه بزار بالاسرت هرموقع بیدار شدی بخور
سبزی بخور شیر زیاد میکنه مخصوصا ریحان وشوید
ماش پلو عدس پلو سبزی پلو همه اینا شیر زیاد میکنن
اگه هم نمیتونی شیرخشک بده

3 Likes

شیر با مایعات زیاد میشه غذا زیاد نخور باز مثل من اسیر وزن کم کردن میشی
هرچیم بیشتر میک بزنه بچه شیرت بیشتر راه میفته

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.