بیاین بگین برای زایشگاه باید چ چیزایی رو برداریم

من ک مجبورم طبیعی بیارم کسی نیست بیاد جام

1 Likes

بسلامتی،من دوسدارم دیماهی شه

1 Likes

ینی چ کسی نیست بیاد جام؟ نفهمیدم :grin:

1 Likes

اینا میشه این قنداقه برا آوردنش به خونه خوبه ?

3 Likes

اقا سایز یک بزرگه برا نوزاد سایز صفر میبردی

1 Likes

صفر میگن برا بچهای ک زود بدنیا میان خوبه

1 Likes

من بچه ی دختر عموم ۴۰ هفته دنیا اومد اونم بازور سزارین کشیدنش بیرون سایز صفر گشاد بود براش بخدا الان چهار سالشه لباسای نوزادیش سایزشن:rofl:

1 Likes

دیگه بچه داریم تا بچه، همشون ک مث هم نیسن، از افرادی ک دور ور من تازه بچشون بدنیا اوردن همه گفتن یک ببری خوبه

1 Likes

اره صددرصد این ب باباش رفته بود ریزه میزه حالا منو شوهرم هیکلی هستیم بخصوص شوهرم هیکل داره این هوا:joy:چاق نیست ولی عین بدن سازاس منم ک هیکلیم فک کنم در اینده بچه غول میاریم:rofl:

1 Likes

:joy: ایشالا بسلامتی

اون ناخن گیر و شیشه شیر به چه کار میاد ؟؟بچه تازه دنیا اومده که ناخن نمیگرن ،خودتم تو خونه ناخن هات بگیر ،
شیشه شیر هم نبر چون اونجا میزارین دهن بچه ، و بچه به هیچ عنوان دیگه سینه ت نمیگیره ،بعد ماهی کلی باید پول بدین شیرخشک بخرین اونم تو این گرونی

شارژر هم ببر ، لوازم آرایش برای ترخیص :grin:

1 Likes

ناخنگیر وقتی گرفتم فروشندهه گفت بچه روز اول بدنیا میاد باید ناخنش بگیری :grin: ب همون دلیل بردم میدونم احتمال زیاد استفاده نشه ولی کوچولوه جای زیادی ک نمیگیره محض احتیاط بردم.
شیشه شیر هم تا حد امکان استفاده نمیکنم ولی گفتم شاید شیر نداشته باشم براش شیرخشک گرفتنی شیشه اماده باشه.
شارژر موقه رفتن یادم باشه میبرم.
لوازم ارایشی هم من کلا اهل ارایش نیسم لازمم نمیشه

2 Likes

اره چون بچه کوچولوعه میپیچی دور پیچ میزاری توی قنداق اخه الان فصلم سرده بچه ام کوچیکه

1 Likes

از این پتو دور پیچ کلاه دارا خریدی براش ؟؟
اونم ببر ک بپیچی دورش بزاری تو قنداق
بچه کوچولوعه خدایی نکرده سرما نخوره کلاه نخیم حتما بردار دوتا ک سرش بزاری بچه از سر سرما میخوره خدایی نکرده

2 Likes

نه از اونا نخریدم براش کلاه اینا هم خریدم

1 Likes

این پتوهافقط تاسه ماه به دردمیخوره بعدش نه چون پاهای بچه درمیادبیرون

1 Likes

اگه دوستداشتی بخر خوبه من تا عید پسرم تو اون میپیچیدم ابان ماه بدنیا اومده بودش

1 Likes

اره بعدا براش میگیرم حتما نمیشه این تا ۳ یا ۴ ماه

1 Likes

نه عزیزم ناخن بچه متولد شده رو که نمیگیرن ، من دوتا بچه آوردم میزارم شد ۲۰ روزش بعد میگیرم ،قبلشم دستکش دستش میکنم خودشو خراش نندازه

دنیا اومد سینه ت بزار دهنش منم اولش شیر نداشتم هر چی بچه مک بزنه شیر بیشتر میشه ۱۵ روز اول شیر عالیه برای بچه چون آقوزه مقوی و آنتی بادی

منم آرایش نمیکنم اما برای اینکه تو عکس خوب باشه با خودم بردم

انشالله به سلامت زایمان کنی

2 Likes

مرسی :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.