بیاین به دعاهای همدیگه آمین بگیم 🥺🙏شاید خدا صدای یکیمون شنید 😭🙏

سلام دوستان عا یا خواستتونو بنویسید بیاید آمین بگیم به دعاهای همدیگه و دعا کنیم برای هم…

اسمم اعظمه تو رو خدا خیلی دعام کن تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم :sob::sob: خواستگار خوب دارم دعا کن انشالله پدرم راضی شه و قسمت هم باشه تو همین سال ۱۴۰۰ ازدواج کنیم و خوشبخت شیم تو رو خدا خواستگارم و خانوادش از ظاهرم خوششون بیاد وقتی انشاالله بیان ببینم و انشاالله خواهانم باشن واقعا:sob::sob::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

تو رو خدا دعا کن دیگه نامزدیی وعقدم بهم نخوره:pray:t2::pensive::sob:

برای مادر و خواهرم و اعظم (خودم) دعا کن همه مشکلاتمون حل شه و خدا دلمونو شاد کنه :sob:

قبلا نامزد داشتم بعد۷ ماه خواستیم عقد کنیم بهم زدن گذاشتن و رفتن و کلی حرف و حدیث درست کردن برامون :sob:

دعا کن پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل نباشه و تو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار و ظالم و فاسد نباشه و هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون :sob::sob:

9 Likes

ااااالهی امین
امیدوارم همه چی ایندفه ب خوبی پیش بره برات

2 Likes

الهی امین :palms_up_together:t2::palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Likes

کی میشه تو شوهر کنی بری :expressionless:روزي 40 بار گپ میزنی خواهر من

ان شاالله هر چی خیر و صلاحه واست پیش بیاد عزیزم

1 Likes

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
عزیزم خب ناراحتی نیا تو گپم ،مجبورت که نکردم…

3 Likes

ممنونم عزیزانم خیر ببینید انشاالله :pray::pleading_face::pleading_face:

1 Likes

الهی آمین :pray::orange_heart:
همه جریان زندگی منو میدونن
دعا کنین امیر برگرده و ازدواج کنم باهاش:expressionless::pray::orange_heart:

3 Likes

اینجا گپ تکراری زدن ممنوعه شما هم کل گپ هاتون تکراریه
از گپ اول تا الان ببینید کسی نمیاد دیگه تو گپ جز چند نفر که اونا هم به ندرت نمیان

1 Likes

آمین
اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم

1 Likes

الهی آمین انشاالله همه ارزوهات بر اورده بشن‌الهی آمین

1 Likes

الهی آمین:pray::pray::pray:

1 Likes

آمین.

1 Likes

فداتون عزیرانم خیر ببینی انشاالله :pray::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

انشالله

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.