بیاین برای هم دیگه دعا کنیم

من دعا میکنم همه زن های زمین منتظر بارداری هستن دامنشون سبز بشه و بچه سالمی گیرشون بیاد و هرکی مشکل داره مشکلش رفع شه

برای منم دعا کنید تنبلی تخمدانم بر طرف شه باردار شم یک بچه سالم گیرم بیاد فرق ندار چی باشه دردشو به جون میخرم

6 Likes

ان شالله به این ماه عزیز خوش خبر باشی ورزش کن خیلی تاثیر داره

1 Likes

از امروزشروع کردم ۴۵دقیقه پیاد روی داخل حیاط میکنم

2 Likes

من مشکلی برای بارداری نداشتم ولی بعد عروسی چاق شدم و لاغر کردم خودمو سر یکماه مثلا ۱۲کیلو پایین اومدم موقع دانشگام بود ولی هیچ مشکلی نگرفتم معده و فلان کلا عالی شدم و لذت میبردم از اینکه لاغر شدم که فهمیدم باردارم امادگی بدنم بالا رفته بود خبر نداشتم

سر این وروجک ک الان باردارم یکماه رفتم باشگاه و ورزش که خودمو کشتم ۸کیلو پایین اومدم و بعدش فهمیدم باردارم البته بعد هفت سال و قبلش ایو دی گذاشتع بودم که باردار نشم ولی یه چیزو خب فهمیدم ورزش خیلی تاثیر داره

خوش بحالت به سلامتی بزرگ شه

1 Likes

ان شالله با یدونه بی بی چک خوش رنگ میای خبر خوشتو میگی

1 Likes

خداکنم هه ام دیشب ساعت چهار بامدادپریود شدم داره پریودیم منظم میکنه فاستون لعنتی

1 Likes

خداکنم

ان شالله همه چی اونطور دلت میخاد پیش بره …چند وقته عروسی کردی

سه سال ،چهار ماهه اقدام

از قدیم گفتن دیر شروع کردن میشه دروغ
به شمالی میشه دیر بو درو بونه

1 Likes

کلا بدن خیلیها بعد زن شدن اماده باروریه ولی چون خیلی ها نمیخان پیشگیری میکنند این مشکلات پیش میاد تحت نظر پزشک باش ان شالله که زودتر جواب میگیری

1 Likes

نمیدونم بیخی

انشالله عزیزم
منم دعا میکنم همه چشم انتظارت خدا بهشون بچه سالم و سلامت
برا منم دعا کنید دو روز دیگه با بیبی مثبت بیام لطفا:pray::pray::pray::pray::pray:
منم حامله بشم

1 Likes

سلام لطفا برای سلامتی من و خانواده ام دعا کنید

انشاالله سالم سلامت باشید

1 Likes

خداکنم همه نا امید هارو خدا امید دوار کنه یک بچه زیبا بهشون بده

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.