بیاین از زندگی تلخم بگم:)

اول اینکه ممنونم از اونایی ک میخونن، چون فقط درددله، درد دل یه 18 ساله…
یه دختر بود، تک فرزند! دردونه خونواده و تک نوه…
این دختر خیلی عزیز بود، همه میگفتن خیلی باهوشه، حتما پیشرفت خوبی داره اینده…
همه چی خوب بود تا اینکه دختر 10 ساله شد…
یه شب یهو مامان باباش بحثشون شد، علتش رو نمیتونم بگم… چون خیلی تلخه، خییییلی
از اون شب دختر هروقت میخوابید شبا با جروبحث مامان بابا میپرید… طوری شده بود ک همش دوس داشت مدرسه باشه، حتی یه روز عصر نرفت خونه از مدرسه و تا سه ساعت بعد تعطیلی تو. پارک کنار مدرسشون بود:)… تا اینکه باباش نگران با مدیر مدرسه دنبالش گشتن و پیداش کردن…
دختر گیر کرده بود، بین عقل و احساس، عقلی ک میگفت بابا و احساسی ک میگفت مامان… اما چ مامانی؟ مامان مقصر… مامانی ک رک ب دخترش گفت ازت متنفرم… هیچوقت اینجوری نبود باهام… دختری ک مامانشو میدید و میدونست مقصره ولی چون دوسش داشت همش میگفت مامانم. از طرفی دلشم برا باباش میسوخت، ک ذره ذره داره زندگی بیست و چن سالشون میپاشه… بعد بیست و سه سال پاشیدن یه زندگی خیلی عجیبه… اخرشم مامان دختره بعد دوسال زمانی ک دختره دوازده سالش بود… تو اوج نیاز ولش کرد و رفت:slightly_smiling_face:از اون موقع دختر با باباش بزرگ شد، باباش مریض شده بود، خود دختر هم. مریض شده باباش دیگه نمیتونست شیراز بمونه مجبور شد بره دورترین روستای فارس:) پیش مادرش… دختر ذره ذره خراب شدن ایندشو میدید… توی اون روستا کسی نبود ک ب دختر چیزی نگه… یکی میگفت مثل مادرشه، یکی ب دخترش میگفت با شادترین دختر غمگین نگردی چون لاک میزنه!! :slight_smile: یکی میگفت دختره از شهر اومده خدا میدونه تا الان چ گندایی ک نزده:) کوته نظر بودن دیگه… این دختر سه سال با این حرفا زندگی کرد… چقد شبا بخاطر مامانش گریه کرد، چقد شبا ک باباش ذره ذره اب شدن دخترشو میدید، چ شبی ک دختر برای اولین بار عادت ماهانه شد:pensive:نمی‌دونست ب کی بگه… دختر قصمون شده بود 15 سالش، فقط میخاست خودشو از روستا نجات بده… امتحان نمونه دولتی داد نمونه دولتی تو اون شهرستان قبول شد… اون روز دختر رو ابرا بود… خوشحال از اینکع از روستا میخاد بره… سه سال دبیرستان خوند با بهترین نمره ها… دلش برای مامانش تنگ بود ولی کدوم مامان:) مامانی ک اصلا انگار بچه ای نزاییده بود… دلم میگرفت میدیدم دبیرستانمون جلسه اولیا میزاشتن ولی فقط میگفتن مامانا بیان، کفش مامانارو میدیدم میگفتم چرا نباید یکی از این کفشا کفش مامان من باشه:)) ولی باعث شد انگیزه بگیرم…خودمو نجات بدم… امسال اولین سالیه ک پشت کنکورم… دعا کنین عاقبت به خیر شم و سختیای زندگیم. کم بشه:) :heart: مرسی از هرکی ک وقت گذاشت و خوند و دل من بعد از نوشتن یکم اروم گرفت فقط میخام بگم، تا وقتی ک از زندگیتون مطمئن نیستید لطفا بچه نیارید:pensive:توی طلاق فقط بچه ها قربانی میشن… امضا خدا پای تک تک آرزوهاتون :slightly_smiling_face::heart::pray:

59 Likes

برات بهترینا رو ارزو میکنم :kiss::pensive:

4 Likes

اشکم دراومد
یه لحظه نبودن مادر سخته
چه برسه باشه اما نباشه
بعدهر سختی راحتیه
روزای خوب در انتظارته

5 Likes

مرسی عزیزم:heart::kiss:

1 Likes

شاید بعضی وقتا نبودنش بهتر از بودنش باشه… البته برا من… مرسی دوستم انشالله ک همینطور ک میگی باشه

5 Likes

چقدر ناراحت شدم و فقط از اول داستانت چهره ی مظلوم یکی اومد توی نظرم:sob::sob::sob::sob:

الهی که بهترینها برات رقم بخوره عزیزدلم

4 Likes

ان شاالله شادترین دختر باشی به همه ی آرزوهات برسی و یه مامان عالی واسه بچه هات باشی
:revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

4 Likes

فداتشم مرسی از ارزوی قشنگت:upside_down_face::heart:

1 Likes

حتما همینطوره دوستم:kiss::slightly_smiling_face::pray:

1 Likes

سلام
ان شاالله تو یک رشته خوب قبول میشی :palms_up_together:
و یک آینده روشن برای خودت میسازی

3 Likes

سلام عزیزم
مرسی از آرزوی قشنگت:heart::kiss:

1 Likes

الان بابات كجاست؟

1 Likes

باهم زندگی میکنیم، توی همون شهرستانی ک نمونه دولتی قبول شدم

اونم مجرد موند
مامانت ازدواج كرده ؟
اگه دوس داري جواب بده

عزیز دلم حتما آینده موفقی خواهی داشت . هم پشتکار داری هم عاقلی .

2 Likes

اره بابام مجرده، مامانم ازدواج کرده

1 Likes

مرسی عزیزم ایشالله ک همینطور که میگی باشه :upside_down_face::kiss:

موفق باشی خوشگلم:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart::heart:

1 Likes

مرسی عزیزمم:heart::kiss:

1 Likes

با ارزوی بهترینا واسه ی تو عزیزم
کاری کن پدرت بهت افتخار کنه و ثمره ی زندگیشو تو وجود تو ببینه و خوشحال بشه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.