بیاین از اخلاق شوهرامون بگیم؟!

خوبه ارومه کارای خونه در حد صبحانه درست کردن برا خودش انجام میده من اکثرا تالنگ ظهر میخوابم نمیگه چرا اینقد میخوابی :expressionless: با خانوادش رفت و امد داره من کاری ب کارش ندارم :expressionless:

1 Likes

بله بله
همه نامزد بودیم میگفتن اول اولشه بذار یکسال بگذره قربون صدقه و هدیه یادش میره
اما بعد ۷ سال با اومدن بچه باز هم عاشقمه عین روزای اول خداروشکر:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:منم عاشقشم و قربون صدقش میرم همیشه

3 Likes

ولی هیچ بچه ای به پدر و مادرش نمیگه مواد مخدر مصرف میکنه مشروب میخوره اینارو خبر نداشتن ولی اجازه ی مسافرت شمال اینا رو داشتم

1 Likes

ن قربون صدقه کیلوچند

1 Likes

اخی… عاشق هم بودین (دوست بودین)؟؟؟

ن:neutral_face:ی ازدواج سنتی فوق مزخرف اگ اخلاق خونواده و خودشو میدونستم خودمو میکشتم ک زن این نشم

1 Likes

اهان چرا اینقد کثافتن اخه مشخصه دهاتین بداخلاق و بددهن اه اه چندشا ؟؟جوابشونو میدادی دعوات میکردن چکار میکردی

1 Likes

اوایل جواب نمیدادم احترام میذاشتم گستاخ ترشدن الان هم رفتوامدمو قطع کردم هم جوابشونو میدم راحت شدم بخدا…ب دهاتی بودنم نیس ب شعور نداشته شونه

1 Likes

اونم چرا جوابشونو میدم چون بچه شون اشغاله و بازم ازش دفاع میکنن منم رفتارم شد عین خودشون:blush:

1 Likes

بستگی داره مودیه :smirk::grin:

1 Likes

هم اخلاقش خوبه هم مهربونه هم قربون صدقم میره خدا ازش راضی باشه

3 Likes

مریضن روانین با من سر جنگ دارن
هیچی من کلی گریه کردم اخه پول دخترم بود دلم داشت میترکید مونده بودم بین آدمای نمک نسناش ،بعدم بهم گفتن به کسی چیزی نگو زشته بفهمن تو خیابدت پولتو زدن ، گفتم من تو خیابون کسی پولمو نزد چون کیفم دوشی بود ، خلاصه گذشت ۷ ماه بعد خواهر شوهرم گفت چرا گفتی پوله ۲۰۰ تومن بوده ،دزده گفته ۱۷۰ تومن بوده ،بعد هر هر خندیدن ، منم گفتم خوبه خودتون اعتراف میکنید پولو بردین ، بعد گفت دیونه شوخی کردم

1 Likes

ای خاک عالم ب سرشون

1 Likes

عالی عاشقشم صب تا شب قربون صدقه هم میریم فقط محبت تزریق میکنیم بهم زندگیمه خوشبخترین آدم روی زمینم:sunglasses:

1 Likes

به ظرفارو میشوره رسیدم گفتم بذار ببینم تهش نگفته الکی گفتم ک دیدم بله تهش گفتی الکیه

1 Likes

ماهی رو هر موقع از آب بگیری تازس چیزی رو ک بد بودنش بهت ثابت شده بذار کنار زندگی سالم داشته باش ی دونه اگ سختی نکشه سرمای زمستونو نبینه و پوسته اش نشکنه تبدیل ب درخت نمیشه :heart::heart::heart::heart:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.