بیاین آرومم کنین 🤧🤧🤧🤧

اره یه رمان خریدم مبخونم

نه حتی به بچه هایی که میترسن میدن .خیلی خوبه آرومت میکنه .مومیایی مکه باشه .

1 Likes

باشه میخرم :smiling_face_with_three_hearts::heart:

1 Likes

یه راه دیگه هم هست دو طرف کشاله های رونتو نزدیک به تخمدونات وقتی طاق باز بخوابی لمس کنی مثل نبض میزنه به مامانت بگو اونجاها رو با انگشت شصت به صورت دورانی ماساژ بده وهمچنین زیر زانوهات که نبض داره وبین دو شصت پاهات وبین دوشصت دستتو ماساژبدن اینا به اصطلاح چاک راه هستن ترس ودلهره تو از بین میبرن .

1 Likes

واقعا ؟ اینو حتما امتحان می کنم

1 Likes

عزیزم میدونی چیه بعضی وقتا احساس تنهایی می کنم یا وقتر بهم استرس وارد میشه فکر به مردن شروع میشه

خیلی خوبه تو شهر ما وقتی کسی ترسیده یا دلهره داره اینکارو براش انجام میدن ترسش از بین میره.

1 Likes

چه خوووب
راستی عزیزم من نزدیک پریود استرسی میشم اما من دو هفته پیش پریود شدم

1 Likes

اکثر خانوما نزدیک پریودی به دلیل اینکه هورمونا به هم میخوره حالات عصبانیت یا استرس یا افسردگی درشون بروز میکنه نگران نباش .

نمدونم ولی شاید پریود بشم دفعه قبل استرس داشتم شدید

ویتامین ب بدنتم کم باشه استرس وتوهم بیشتر به سراغت میاد .

واقعا ؟؟ من کمی ویتامینم کمه مثلا از جان بلند میشم چشمم سیاهی میره

عزیزم دو روزه زیر دلم درد می کنه اون عیب نداره ؟

1 Likes

یه هفته به پریودی از کپسول فیفول که حاوی اسید فولیک وآهن استفاده کن اکثر دختران ما از کمبود آهن رنج میبرن .

1 Likes

واقعا ؟ من خیلی وقته ازمایش ندادم

چه عیبی عزیزم اینقد به بیماری فکر نکن .این روزا سرده ممکنه دلت سرماخورده بایه دستمال نازک ببند خوب میشی .

1 Likes

اره یکم سردمه ولی چون زود گرمم میشه همه ش استین کوتاه دارم و پتو هم نمی اندازم پس کلا چی بدی نست

1 Likes

نه عزیزم .چرا همش فکر میکنی تا یه علائمی تو بدنت بروز میکنه نشونه بیماری بدی باید باشه . اجازه نده این افکار به سراغت بیاد در طول روز فقط خودتو خسته کن .صبح زودم بیدار شو .

1 Likes

اره صبح که زود بیدار میشم بعد از ظهر لالا :rofl:

1 Likes

شما که مدام تصور سازی داری اصلا در طول روز نخواب .ورزش خیلی خوبه هم خسته میشی وهم شاد .

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.