بیاین آرومم کنین 🤧🤧🤧🤧

الان دارم به چیزای بددد فکر می کنم الان که موقع خوابه بیشتررررر فکر می کنم :sneezing_face::sob: چی کنم که اروم بشم ؟
@parniyaye_maman

5 Likes

@u1039261

1 Likes

عزیزم به خدا بزرگیش فکر کن
الا بذکرالله تطمئن القلوب :smiling_face_with_three_hearts::heart:

2 Likes

این ذکر رو بگم اروم میشم ؟

1 Likes

بگو
یا حول ولا قوت الابالله العلی العظیم
یاصلوات بفرست یا همون ذکر بالا رو تکرار کن

1 Likes

باشه ممنون عزیز دلم :heart::ok_hand:

1 Likes

قربونت برم عزیزم ناامید نباش ان شالله هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم

1 Likes

باشه :sob::heart: باور کن خیلییی خسته هستم از دست وسواس فکری ولی روز به روز بهتر میشم امروز تا الان هیچ چیز بدی فکر نکردم :sneezing_face:

2 Likes

به چیزای خوب‌فکرکن
خودتو سرگرم‌کن.یه تسبیح وردار ذکر بگو.

2 Likes

باشه قربونت برم :sneezing_face::heart: الان فیلم گذاشتم

1 Likes

عزیزم شما هنوز مجردی اینقد استرس واضطراب داری وقتی ازدواج کنی و بچه بیاری خودتو با این افکار منفی از پادرمیاری .بهچیزای خوب فکر کن مثلا تولد خودت یا دوستات . یا مراسم شادی مثل عروسیایی که رفتی . در طول روز نخواب مدام خودتو سرگرم کن فعالیت بدنی داشته باش تا جسمت خسته بشه . که وقتی رفتی تو تخت یه خواب راحت داشته باشی .

2 Likes

اصلا خودتو درگیر فکرهای بد نکن وقتی ک اومد توی ذهنت با خودت بگو الا بذکرالله تطمئن القلوب با یاد خدا ارام میگیرد قلبها این ایه به من خیلی ارامش میده ان شالله تورپ اروم کنه

1 Likes

مرسی عزیزم :heart::sneezing_face:

1 Likes

خواهش میکنم گلم

1 Likes

وای اره اصلا خانم باردار میبینم میگم چطور استرس ندارن بچه شون خدایی نکرده چیزی بشه :sob: الان متاسفانههه امروز ۲ ساعت خوابیدم و الان هیچ خسته نیستم :sob::sneezing_face:

1 Likes

:heart::smiling_face_with_three_hearts::heart::hibiscus:

1 Likes

یه سوال بپرسم عزیزم ؟ وقتی خوابم نبرد چیکار کنم ؟ مامانم شاید تا نیم ساعت دیگ بخوابه :cold_face: من تنها چی کنم ؟ لامپ ها روشن هستن ولی من بی نهایت میترسم :sneezing_face:

1 Likes

ببین از عطاریا یه دارو هست بهش میگن مومیایی به اندازه یه دونه عدس قبل اذان مغرب تا سه شب بخور ترس ودلهره تو از بین میبره .

یه چیزی بگم خطرناک نیس ؟

1 Likes

کتاب بخون .کتاب تاریخی که حالت داستان گونه دارن .خیلی خوبه .

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.