بیایدبگیدچی بخورم وزن بچم بره بالا

سلام امروزرفتم بهداشت گفت وزنت خوب نیست بایدبالاترمیبودهردفعه یانیم کیلواضاف کردم یا یک کیلوفک کنم وزن بچمم پایین باش چون شکمم خیلی کوچیکه۳۱هفتم چی بخورم تازایمانم وزن خودموجنینم بالابره

4 Likes

سونو میگه وزن بچت چقدره اگه کم باشه بهت میگه شیر خشک بخور بستنی هم زیاد بخور وزنشو میبره بالا

بهداشت بدون سونو فهمید وزنت بچت پایینه؟

1 Likes

وزن خودموگفت من خودم میگم احتمال داره وزن بچه هم پایین باش

1 Likes

خوبه دیگه بابد ماهی نیم کیلو اضافه کنی
اون بچه رو فقط میشه از سونو فهمید وزنشو
من دوقلو داشتم و شکمم کوچولو بود ولی وزن بچه هام ب نسبت اون شکم و دوقولویی خوب بود
لیدی میل بخور

2 Likes

اگه قندت بالا نیست

بستنی و اب هویج
دلستر
من زیاد خوردم تو ماه هشتم و نهم
بچم چهار کیلو و خورده ای بود

2 Likes

کباب ابوهیج بستنی

2 Likes

من کلا ۴کیلو تو بارداری اضاف کردم
بچم ب دنیا اومد ۳۲۰۰بود

2 Likes

سلام منم ۳۰ هفتمه قبل بارداری ۶۱ کیلو بودم کم کردم شدم ۵۷ کیلو الان همون ۶۱ کیلوهستم شکمم کوچیکه. .

منم نگرانم که یه وقتی بچه وزنش کم نباشه هفته پیش رفتم پیش متخصص زنان بهم گفت وزنت کمه اما فقط مولتی ویتامین داد بهم حتی کلسیم هم نداد :neutral_face: نمدونم اینا مدرکاشونو از کجا گرفتن.:zipper_mouth_face::rage:

سلام بادام درختی خیلی خوبه برا وزن گیری

1 Likes

عزیزم فقط از سایز شکم نمیشه وزن رو فهمید حتما سونوگرافی از نظر بررسی وزن جنین انجام بدین

1 Likes

با سایز شکم ک نمیشه وزن بچه رو قضاوت کرد،اما اگر میخوای وزن بالا بره شیر خشک لیدی میل بگیر،شیرت رو هم زیاد میکنه اگ تو شیردهی هم بخوری

من عفونت ادراری شدیددارم دارومصرف میکنم دکترم گف احتمال داره بچت رشدش کندبشه بهم قرص ویتامین خارجی دومدل داد ک خیلی خوبن تازه ده روزه میخورم

1 Likes

وزن بچه روبالامیبره یاخودمو

1 Likes

ممنون چشم این هفته دکترم نوشته میرم

باورمیکنین ارزومه بچم حداقل۳کیلوباش کمترنباش موقع دنیااومدنش

1 Likes

باش مرسی گلم میخورم

1 Likes

خیلیاگفتن لیدی میل بخورم دودل بودم ولی الان حتمامیگیرم میخورم

1 Likes

زایمانت طبیعیه ؟
اصلا استرس ‌وزن نگیر برا بچت برو سونو من خودم‌۱۵کیلو اضاف کردم تو بارداری بچم‌۲۷۶۰بودش الان وزن گیریش عالیه دوسه بار بردمش پیش متخصص خودم دوسداشتم چکاب شه گفت وزن گیری اش عالیه

من چند روز روز قبلش دکتر لیدی میل بهم داد چون خودم گفتم دوسدارم وزن بچم بیشتر شه دیگه بعدش رسیدم ب زایمان قسمت نشد بیشتر بخورم :laughing:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.