بچه یكو نیم ساله درروز چند وعده شیرمادرباید بخوره؟

عزیزم من پسرم 18ماهگی گرفتم.والا شیر و پاستوریزه محلی دوست ندارم نمیخوره
فقط شیر کاکائو و شیر موز میخوره
من شبا بیدار میشد گریه میکرد تو شیشه بهش آب میدادم.الان گریه نمیکنه بیدار میشه میگه آب .شیشه رو‌میگیره چشم بسته آب میخوره می‌خوابه باز.
شبا اخر شب بهش میوه بده.
اگه ساعت 9شام دادی 11 دوباره یکم غذا یا ی دنت.ی چیز مقوی بهش بده بخوره.ممکنه گرسنه میشه ک بیدار میشه.
اما بیشتر بخاطر تشنگی بچه ها بیدار میشن.
اگه قبل خواب میخوره اشکال نداره اما نصف شب اصلا بهش نده حتی اگه گریه کرد آب بهش بده .
نگران کمبود کلسیم نباش.
ماست و دوغ. زیاد بهش بده پنیر و گردو بده
تخم شربتی بده
اینا همه کلسیم داره.
نباید ک‌حتما شیر بخوره

2 Likes

اره بنظر خودم‌ شخصا تغذیم داغونه خودم‌پوسیدم‌شیرم الان ب درد بچم نمیخوره.فقط باعث میشه اشتهاشو از دست بده

1 Likes

یا شب ک‌میشه بهش یک لیوان شیر بده بگو صبح ک بیدار شدی بهت میدم.
چند شب ک بیدار میشه آب بهش بدی می‌فهمه دیگه از شیر خبری نیست بیدار نمیشه تا صبح من الان گاهی پسرم یکسره می‌خوابه 8صبح اینطرفا بیدار میشه میگه آب
گاهی هم یکی دوبار نصف شب بیدار میشه دو‌مک آب میخوره باز می‌خوابه.
همه چی ب خودت بستگی داره عادتش بده

1 Likes

بچم ۱۷ ماهش هست و شیر خشک میخوره کلا سه بار میخوره کم کم میخوام قطعش کنم تا غذاخور بشه

اخروقتا که حتما ی چیز بهش میدم،برای شبش هم ی شیشه شیر و ی لیوان اب میارم خودش میگه کدومو میخاد
بدبختی قبلا ماست میخورد حالا از اینا فقط تخم شربتی اونم باید با چیزای دیگه بهش بدم وگرنه نمیخوره

1 Likes

میتونم عادتش بدم نهایت ی هفته اذیت کنه،نگرانیم از کمبود کلسیمه

1 Likes

عزیزم چه قرصی خوردی؟قرص ال دیو میگی خطرناكه؟؟من میخام شوهرم متوجه نشه اگه قرص بخورم امكانش هست نفهمه؟؟

1 Likes

یعنی نصف شب بلند میشی میری شیر میاری براش؟؟یا میذاری بالا سرش نمیترشه اینجوری؟

1 Likes

ابو توی شیشه شیر میریزی بهش میدی یا تو لیوان؟

1 Likes

بزرگ شده شیر سرد هم بخوره مشکلی نیس،به همین خاطر وقتی میخام بخابم از یخچال درمیارم دیگه تا میخوره ولرم شده،تاحالا هیچوقت خراب نشده اینجوری

اخه تابستونه شیر میترشه زود.میگم بنظرت چجوری بچه رو از شیر بگیرم شوهرم ندونه

1 Likes

نگران نباش عزیزم.مشکلی پیش نمیاد

1 Likes

ال دی اطلاع ندارم
شوهرت میفهمه‌ چون‌مجبوری دیگه شیر ندی.
از داروخانه نپرسید بهت میدم.بگو‌میخوام شیرم قطع بشه.
ولی قرص میخوری اصلا یک قطره هم نباید شیر بدی

تو شیشه آب میدم

من دیر میخابم،از تو یخچال هم درمیارم ،مطمنم تا بخورتش خراب نمیشه

مجبورم ،عادتش بدم حداقل توچیزایی مث فرنی شیرموز هویج بستنی شیربرنج اینا کلسیمش جبران بشه

1 Likes

نه من میگم قرص ال دی شیرو خشك میكنه اگه اینكارو بكنم متوجه میشه شوهرم؟پیش اون الكی سینمو میذارم دهن بچه؟یااینكه سیر یا زنجبیل بزنم به سینم كه خوشش نیاد؟؟

1 Likes

بچت شیر خشكیه؟

1 Likes

پای مرغ بهش بده

خواهرم ۳تابچه اورد هر ۳ رو ۱ونیم سالگی از شیر گرفت
بنظرم فایده ای ندارع براشون و ب هوای سینه غذا نمیخورن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.