بچه یكو نیم ساله درروز چند وعده شیرمادرباید بخوره؟

میشه قرص ال دی مصرف كنم كه كم بشه شیرم؟

1 Likes

هیچی دیگه باید غذا بخوره.به شیر مادر نیاز نداره.
بعد یکسال بعنوان کمکی میتونی بدی

1 Likes

مگه شوهرت میخواد شیر بده ک‌دخالت می‌کنه
منکه 18ماه و چهار روز بیشتر ندادم.
هرکی گفت زود بود یا هرچی گفتم من دارم شیر میدم بنظرم بسه.
الان بچم راحت می‌خوابه.غذا کامل میخوره .خودمم راحت شدم

2 Likes

اطلاعی ندارم
از متخصص بپرسی بهتره

اره بخدا.جون مادر گرفته میشه.منم خداروشکر راحت شدم.ده روزه شیرو قطع کردم .شب تا صبح راحت میخابه

1 Likes

نمیشه یجوری شیرمو قطع كنم شوهرم متوجه نشه مثلا قرص ال دی میگن كم میكنه شیرو؟الان پشیمون نیستی كم شیر خوردن من میترسم پشیمون بشم بعدش

1 Likes

عزیزم بچت چند ماهشه الان؟

اره بابا کم کن.منم باردار شدم از شیرگرفتمش.چقد راحت شدم الان.

دوباره بارداری یعنی؟؟؟:flushed:

۱۵ماهشع گلم.

اره عزیزم توشیردهی حامله شدم

دقیقا همسن پسره منه.پشیمون نیستی كه كم شیر دادی؟با متخصص مشورت كردی؟

ببین میگن بهترین حالت ممکنش اینه هرروز وعده هاشو کم کنی ب مرور دوسه هفته یادش بره.

اره دکتر گفت تا ی سال کافیع.چرا نگرانی.بگیر کم کم

واقعا جدی میگی اینجوری یادش میره یعنی؟سینم خیلی پره شیر میشه اخه چكاركنم اونوقت؟

الی منم پسرمو ۲۰ ماهگی از شیر گرفتم بجاش شیرمحلی میدم،فقط روزا نمیخوره شبا میخوره،به همین خاطر دوبار بیدار میشه با گریه ،خواب شبش منظم نشده ،میترسم کلا بهش شیر محلی هم ندم کمبود کلسیم پیدا کنه،نمیدونم چطور عادتش بدم روزا بخورتش نه شبا که خوابشم تنظیم بشه

1 Likes

اره از نظر علمی اینجوری خوبه.ولی من رژ زدم ی باره قطع کردم.خب اگه وعده هاشو کم کنی دچار سینه درد هم نمیشی ب مرور شیرت کم میشه

خواهش عزیزم.باش

من تمام دندون هام خراب شدن.جونی بهم نمونده
راحت شدم دیگه.الان‌بچمم راحته.اون‌موقع الکی مک میزد اشتهاش کور میشد.الان راحت میشینه غذاش و‌میخوره

1 Likes

من قرص خوردم قطع شد.ال دی اطلاع ندارم
اما قرص ها هورمونیه.بخوری ب بچه شیر بدی خطرناکه.
نه چرا پشیمون باشم وقتی دکترش و بهداشت میگن بسه دیگه بهش نده.نیاز نداره ب شیر مادر من چرا اصرار کنم.

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.