بچه پرخاشگر

پسرم سی ماهشه ی مدته خیلی پرخاشگر شده همه چی رو پرت میکنه میشکنه نمیدونم چرا اینطور شده کسی در این رابطه تجربه داشته

اسما جون نارحت نشیا چون شما یه مدت بود دلت گرفته بود شاید روش تاثیر گذاشته

من چند ساله از نظر روحی داغونم فدات شم اما خوب خودمو کنترل میکنم. من بااینکه خیلی از نظر روحی داغونم اما رابطه ام با پسرم خیلی ارومه . اما حقیقتش همسرم خیلی اخلاقش تنده گاهی وقتی پسرم شیطنت میکنه بهش تندی میکنه اصلااعصاب گریه بچه نداره همش دعواش میکنه

ای جان چه بد :pensive::pensive: ینی شوهرت با پسرتم رابطش زیاد خوب نیس ولی در کل مردا زیاد حال بچه هارو ندارن انشالله که گذراست ومیگذره

اسما جان شاید رابطه شما با پدرش روش تاثیر گذاشته.
عزیزم کاش بتونین شرایط رو عوض کنین و مشکلات رو حل کنین تا لذت ببرین از زندگیتون

ماله سنش هست
ظرفای دم دستی ات رو پلاستیکی بذار که پرت میکنه نشکنه
خیلی عکس العمل زیاد نشون نده در مقابل کارهاش و دعواش نکنین یعنی داد نزنید سرش

1 Likes

موافقم :face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

1 Likes

شبنم جان هر وقت همسرم عصبی میشه تندی میکنه همش سکوت میکنم حتی چندبار بهش گفتم پدر الگوی پسره هرکاری کنی پسرت تکرار میکنه اما زیر بار نمیره. کلا خانوادتا تند هستن. وگرنه کی برادرشوهرش دستش روش بلند شده؟؟؟

آخی عزیزم.
انشاالله خدا خودش کمکت کنه
چه برادر شوهری :fearful:

عزیزم تمام حالات پدرومادرروی رفتاربچه تاثیرگذاره حتی استرس مادرتودوران بارداری بچه روبیقرارمیکنه دیگه وقتی به دنیابیادهمه چی رومسلمادرک میکنه حتی اگه خیلی تودارباشی بازم متوجه میشه ویه جوری تورفتارش نمودپیدامیکنه ایناکاملاحرفای علمی وروانشناسیه سعی کن رابطه بین خودتوهمسرتوباهم درست کنی چون به تنهایی هرکاریم بکنی نتیجه درستی نمیده مخصوصاپسرکه الگوش پدرشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.