بچه ها یا مامانا

من یه سوال دارم
سلام خانم حکیمی اینجا برای مادراست یا دخترا

سلام عزیزم
اینجا برای همه ست
اما بیشتر مامانا عضو هستن و فعالیت می کنن
چه طور مگه؟

فرقی نمیکنه اینجا متعلق،به همه ست عزیزم

1 Likes

گفتم یه سری هستن سنشون خیلی کمه مطالبی گفته میشه که شاید براشون درست نباشه واسه این گفتم

نه عزیزم کسانی که در مامی گپ عضو هستن بیشتر ازدواج کردن خیلی کم هستن اونایی که مجردن. البته کسانی که گوشی دارن و به اینترنت دسترسی دارن دیگه همه چی می دونن

3 Likes

بله حق با شماست کاملا درسته ممنونم

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

1 Likes

من،نڟرم،برعکس،شماست.بنظرم باید دخترا خیلی،چیزارو بدونن تا بعدا به مشکل نخورن یکیش،خود من که نمیدونسم پریودی چی هست و روم نمیشد به مادرم بگم از،ترس،به دختر داییم گفتم و خیلی چیزای دیگه که،این مادرای،اینده باید بدونن.به جرات میگم با سی،سال سن خیلی مطالب رو اینجا یاد گرفتم و تجربه کسب کردم.پس توروخدا دختراتون رو،خیلی،محدود نکنید

3 Likes

خانم حکیمی من ی سوال برام پیش اومده دخترا از چه سنی باید پریود شن

شاید هم حق با شماست به نطرم بیشتر دونستن باعث میشه که به دنبال خیلی چیزا برن مثلا یه موضوع اینجا خوندم راجع به بوسه زن و شوهر این مطالب و عرص کردم

1 Likes

درسته گلم اما درکنار دونستن باید حریمشون رو هم مشخص کنیم و یکسری محدودیت ها و،خط،قرمزشم براش تعیین کنیم.همه اش،به نوع تربیت خودمون برمیگرده.

1 Likes

دقیقا همینطوره

فاطمه جون انسانهاباهم فرق میکنن و بدنها متفاوته و این،چیزا بیشتر،ژنتیک هست.من خودم مثل مادرم ۱۱سالگی پریود شدم و مدتش نه روزه ست. خواهرم مثل عمه ام ۱۳سالگی و مدتش پتج روزه ست.دختر داییم یکیش ده سالگی یکیش ۱۵سالگی.حتی کسی رو میشناختم که ۱۸سالگی پریود شد و مادرپدریش ۱۸سالگی پریود شده بود

اها ممنون اسما جان
من خودم پریود نشدم یبار با داداشم اومد بزنه ب توپ محکم زد تو کمر من همون لحظه دیگه من پریود شدن
حالا برا خواهرم پرسیدم خیلی میترسم براش نمیدونم چرا :neutral_face:

1 Likes

خوبه دیگه داداشت مسبب خیر شد :sweat_smile:خودت چندسالته و خواهرت چندسالشه
@u168189

1 Likes

اره :joy::joy::joy:
من شهریور ۲۰ سالم میشه
خواهرم الان ۱۳ سالشه

1 Likes

عزیزم خدا حفظتون کنه خیلی سحت نگیرید بذارید بدنتون روال عادیش رو طی،کنه. ببین مادرت یا عمه ات کی شدن احتمالا خواهرتم به همونا کشید

1 Likes

اسما جان درست فرمودن بستگی به ژنتیک داره
نگران نباشید تا 18 19 سالگی وقت دارن

2 Likes

نمدونم باید ازشون بپرسم

1 Likes

مرسی ممنون خانم حکیمی

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.