بچه ها ميدونين سونو آنومالي واسه چيه؟؟ اجباريه عايا؟؟

سلام
رفتم توي ٥ ماه
واسه همين هفته كه هفته ١٨ باشه وقت سونو آنومالي دارم
فقط واسه جنسيت هست يا چيزاي ديگ هم هست؟؟

سلام گلم خدا نی نی تو حفظ کنه
من خودم هنوز تو حسرت بارداریم
ولی جاریم هفته پیش رفت آنومالی میگفتش ک واسه اینکه نشون بده همه اعضای بدن نی نی مثل مهره هتی کمر و انگشتای دست و پا و گردی سر و حفره های بینی و لب و خلاصه هممممه چیزش رو میگه نشون میده و این خیلی خوبه حتما بروووو و از دیدن خوشگلیهای بچه ت لذت ببر واسه منم دعا کن توروخدا

4 Likes

سلام عزيزم
ممنون از لطفت و جواب خوبت
از ته دل دعا ميكنم كه به زودي زوووووود طعم شيرين مادرشدنو بچشي😘

2 Likes

انشاالله

عزیزم همه ارگانهای بدن رو بررسی میکنند تا از تشکیل آنها مطمئن شوند

2 Likes

عزیزم ۱۸هفته سونوگرافی خیلی مهمه خدایی نکرده زبونم لال اگه بچه مشکل داشته باشته تا ۱۹هفته بهت مجوز میدن تا بندازی .برای همین قانون سونو ۱۸هفته هست منم چند روز پیش انجامش دادم نگران نباش انشاالله فرشتت سالمه جنسیتشم مشخص میشه قطعی

1 Likes

اي جان
اميدوارم كه صحيح و سلامت فارغ بشي
ممنون عزيزم
كوچولوي شما چيه جنسيتش؟؟
توي سونو ان تي هم گفته بودن بهت جنسيتشوو؟؟
درست تشخيص داده بودن؟

برای من که در سونو ان تی اشتباه گفته بود

1 Likes

خیلی ممنون همچنین عزیزدلم .اره تو ان تی گفتن دختره چند روز پیشم رفتم گفتن دختره .هزینه های غربالگری خیلی زیاده ولی حتما انجام بده منم مجبوری انجام دادم گلم

1 Likes

چطور؟؟؟؟
صد در صدي گفته بود؟؟
يا احتمال داده بود؟؟؟

جدي؟؟
صد در صدي گفته بود دختره توي ان تي؟

نه احتمال داده بود.

1 Likes

دکتر سونو گفت احتمال تغیرات هست ولی تا جایی تونسته بود بچه رو ببینه گفت دختره ولی من به دلم افتاده بود که دختره رفتم غربالگری ۱۸هفته دیگه گفت دختره گفت اونروزم مطمعن بود

1 Likes

بستگی به دکتر سونوگرافی داره عزیزم اینجا هم دکترایی هستن که الکی یچی میگن بعدن اشتباه درمیاد اتفاقا خیلی هم معروفن تو کارشون و معروف بودن درست نیست مهم اینه کارش درست باشه من به این یقیین دارم .

2 Likes

منم نی نی ام دختره

1 Likes

ای جانم خدا حفظش کنه .

1 Likes

من بچم برای اولین بار لگد زد الان خیلی زوغ کردم

2 Likes

اي جان
به سلامتي و خوشي عزيزم
ويارت چيه عزيزم؟؟؟
علايمت شبيه دختر هست؟؟

چندماهتونه شما؟؟

1 Likes

۱۹هفتمه گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.