بچه ها لگد زدن نی تی چه جوری

من دیشب دارز کشید بودم پایی تلوزیون یه لحظه سمت چپ رحمم که بچه قرارداره یه تیر کوچکی کشید من همون لحظه دستم بردم روحم کنارجایی که تیرکشید نهادم همین جور که دستم رو رحم بود چهارتا سه اگه اشتباه نکن از داخل رحم مثل چیزی نبض چه جوری میزنه این یکم بیشتر میخورد به رحم ففط زمانی که دستم روش بود حس کردم دستم برداشتم زیاد معلوم نمی شد ولی یه حس خیلی کمی داشتم

1 Likes

نمی دونم والا خود نی نی اینجوری میکنه یان خیلی دوست دارم بدونم

عزیزم این مقاله رو ببینید
https://farzand.net/article/345348-what-does-it-feel-like-when-baby-moves-during-pregnancy

چند بار این حس دارم مثل کسی میزنه به رحم ولی من نمیدونم چیه به شوهرم میگم اون میگه نکن شکمت صدا میاد :rofl::joy::smiley: نمی دونم والا یعنی من خیلی کم متوجه این برخورد میشم اگه خواب باشم یا نشسته باشم دیروز عصر داشتم نماز میخوندم نشسته بودم باز متوجه شد سه بار می کوبید به رحمم ولی هر سری متفاوت جاش

1 Likes

ممنون عزیزم بابت مطالب تون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

از كجا ميدوني سمت چپه ؟
احتمالا لگد ني ني بوده :heart_eyes::heart_eyes:

چون هروقت میرم دکتر وقتی صدای قلبش بشنوم میزار سمت چپ صداش میاد ولی سمت راست میگه خون رسانی بچه هسته

سونوگرافی همه که رفتم میزار سمت چپ باز دستگاه رو حمم

پس جفتت سمت راسته ابجي
اي جوون برامن وسط شكمم :heart_eyes::heart_eyes:

اره ابجی جفت سمت راستم

اره خداحفظش كنه :hugs:

ای جونم:heart_eyes::heart_eyes: پس نمیدونی خود نی نی کدوم سمت رحم ات قرار داره ابجی

مرسی گلم همچنین نی نی خودت گلم خدا حافظ نگهدارشون باشه

چرا برامن از روبرو ك ب شكمم نگاه كني اول جفت پشت جفت ني ني قايم شده :joy: وضعيتشم بريچ

1 Likes

ان شالله :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

الهی عزیز دلم خدا حافظش باشه

1 Likes

:kissing_heart: مرسي عزيزم همچنين ني ني شما :heart_eyes:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.