بچه ها زیرگلوم یه چیزیه 😭

سلام دوستان الان نزدیک چند ماه هست زیر گلوم دقیقا زیر چانم یه چیز سفتی هست مثل سنگه امروز یهو رفتم تو آینه متوجه شدم زیر گلوم یکم دقیقا همون جایی که اون دونه بود یکمی بزرگه خیلی خیلی میترسم عصر میخوام برم دکتر کسی بوده اینجوری شده باشه !؟ یا تو اطرافیانش اینجوری شده باشه ؟؟ تروخدا برام دعا کنین چیز خطرناکی نباشه خیلی میترسم:sob:

7 Likes

وااای منم زیر گوشم و گردنم پر شده از جوشای عصبی

1 Likes

برا من جوش نیست یه دونه بزرگ زیر پوسته دست زیر گلوم میکشم میاد تو دستم

2 Likes

وا حتما یه دکتر برو.این چیزارو سر سری نگیرید حتی اگه چربی ام باشه فوقش تخلیه میکنن دیگه

1 Likes

قسمت غدد لنفاوی نیست؟

1 Likes

عصر قرار با خواهرم برم خیلی میترسم اونقدر استرس گرفتم که حالت تهوع بهم دست میده

1 Likes

غدد لنفاوی کدوم قسمته ؟!

زیرگوش تقریبا دو طرف چونه

1 Likes

14885980-5063-b

اینو ببین غبغبش هست زیر گلوش زیر گلوی من هم همونجوری مثل او غبغب هست ولی دونه زیرشه که همون باعث یکم برامدگی زیر گلوم شده

2 Likes

ن عزیزم اونجا نیست وسط گلوم زیر چانه ام هست

احتمالا کیست چربی هست

2 Likes

دعا کن برام چیز خطرناکی نباشه من ای مدت خیلی سر سری گرفتمش گفتم خودش میره ولی نرفت و امروز زیر گلوم بزرگ شده برا همین خیلی میترسم

2 Likes

تیروییدتو چک کردی؟
شاید گواتره

1 Likes

انشاالله که هبچب‌نیست

1 Likes

چند وقت پیش آزمایش تیروئید دادم دکتر گفت ندارم هر چقدر ساعت میر جلو بیشتر دارم استرس میگیرم انگشتام یخ شده یه چیزی بگم دور از جون همتون عزیزم مادر بزرگم یعنی مادر پدرم یه غده خوش خیم تو سینش بود که عمل کرد خوب شد ولی سال بعدش از دنیا رفت خالم سرطان خوش خیم داشت خوب شد شکر خدا و دختر یه خاله دیگم ۱۳ سالش بود که سرطان بدخیم گرفت و تو سن ۱۶ سالگی عمرشو داد به شما حالا من خیلی میترسم ای خدا :sob:

3 Likes

ان شالله ان شالله برام دعا کنین :heart::sob:

1 Likes

نگران نباش عزیزم ترس و استرس بدتر از بیماریه
ان‌شاالله بخیر میگذره

1 Likes

لنف نود که بزرگ شده

1 Likes

این طرف و اونطرف گلوم نیست درست وسط گلوم زیر غبغبمه

1 Likes

اونحا هم داره
2ce503b0fc9aa9328f8c766c1f64b0f7--nursing-assessment-pa-life

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.