بچه ها دوتا تولد داریم

@ZahraNarges @

3 Likes

تولد شون مبارک :star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

مرسی از تگت گلم:heart:اینجا بودم خودم:sweat_smile:

2 Likes

خواهش میکنم عزیزم اره بعد تگ بالاتر دیدمت ولی دیگه تگیده بودم:joy::joy::kissing_heart::herb::blue_heart:

2 Likes

تولدشون مبارک الهی همیشه شاد و سلامت باشند و به ارزوهای دلشون برسن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Likes

عزیزم:heart_eyes::two_hearts::heart::kissing_heart::heart::two_hearts:

2 Likes

:kissing_heart::herb::sparkling_heart::heart::gift_heart::two_hearts::heart_eyes::shamrock::tulip:

2 Likes

تولد هر دو دوست عزیز مبارک سلامت و برقرار باشن :pray::green_heart:

2 Likes

تولدشون مبارک باشه انشالله :tulip::tulip::tulip:

1 Likes

تولدهردوتون مبارک :birthday::birthday::birthday:

1 Likes

تولد عیدشمامبارک هزارسال زنده باشید

1 Likes

زادروزهردوشون مبارک انشاالله لبشون همیشه خندون ودلشون شاد

1 Likes

تولدشون مبارک باشه و پرتکرار فاطیما جون کجایی عزیزم @Fatimaa​:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart::heart::heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::birthday::birthday::doughnut::doughnut::candy::candy::cupcake::cupcake::pie::pie::tada::tada::confetti_ball::confetti_ball::rose::rose::rose::rosette::rosette::blossom::blossom::tulip::tulip:

1 Likes

تولدتوووون مبارک دوستان :clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::clap:t2::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: سایه اتون مستدام

1 Likes

تولدشون مبارک:star_struck:

1 Likes

مرسی یاسی جون

1 Likes

تولد هردوشون مبارک:dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer::dancer:

2 Likes

تولدشون مبارکه بهترین آرزوها رو براشون دارم:pray::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

2 Likes

تولدشون مبارک باشه

ارزوهاشون خاطره بشن

2 Likes

تولدتون پر تکرار
با آرزوی بهترین ها
:smiling_face_with_three_hearts::star_struck::heart::yellow_heart::green_heart::green_heart:
@u757757
@Fatimaa

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.