بچه ها حاملگیم ادامه دار شد

شما چطور شد جریانت؟ منکه متاسفانه باز امروز باید یبار دیگه پیشش برم چون نتونستم دکتر دیگه ای پیدا کنم هم ترشح سبز دارم هم بپرسم همچنان شیاف پروزسترون استفاده کنم یا دیگه نمیخواد ؟ خودم که سر خود سه شبه قطعش کردم ، اما کمی درد پریودی تو شکم و کمرم دارم نمیدونم بخاطر بارداریه یا چیز دیگه

2 Likes

جریان خیلی مفصله دوسندارم یادش بیافتم،اگه کمردردشدیدداری شیاف استفاده کن ضررنداره،ولی عفونت داری برابچه خوب نیس حتمابرودکتر

1 Likes

ازش بپرس،ولی ای کاش عوضش کنی

خودمم دوست ندارم پیشش برم ، یه ماما ی خوب پیدا کردم اما متاسفانه فعلا مطبش باز نیست سنگ کلیه داره نمیتونه فعلا کار کنه

1 Likes

بهرحال هرچیزی بهت گفت دربارش تحقیق کن،اگه دارویی دادبزن تواینترنت وببین مال چیه،اگه حرف ناامیدکننده مثه اونبارهم بهت زدباورنکن

باشه ، ممنون عزیز دلم :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خداروشکر عزیزم. الهی که بارداریت به خوبی طی بشه و زایمان راحتی داشته باشی.

1 Likes

ممنون دریا جان

1 Likes

خانوم حکیمی رفتم دکتر گفت شیاف رو همچنان استفاده کن برا عفونتم هم پماد کلوتریمازول یک درصد داد و جای اسید فولیک گفتن یدوفولیک میتونم بخورم ، من الان هفته ی هشتم گفتن 27 بهمن بیا برات سونو و ازمایش غربالگری بنویسم ، ایا زمانش مناسبه ؟ دیر نیست؟

عزیزم اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟
زمان انجام سونوگرافی و آزمایش غربالگری اول جنین بین ۱۱ تا ۱۳ هفته و ۶ روزه، ۱۲ هفتگی مناسبت‌ترین زمان برای انجامش هست

خب پس خدارو شکر ، طبق سونوگرافی. پریروزم امروز هشت هفته ام کامله ، اخرین پریود 6 اذر با دوره های 26 روزه داشتم

1 Likes

عزیزم طبق آخرین قاعدگی تون الان شما 7 هفته و 6 روز هستید
از ماشین حساب زیر استفاده کنید هر زمان 12 هفته شدین می تونین غربالگری اول رو انجام بدین
https://farzand.net/due-date-calculator

1 Likes

شما سه شنبه 30 بهمن میشین 12 هفته که بهترین زمان برای غربالگریه
البته دو سه روز قبل و بعدش خیلی فرقی نمیکنه همون27 بهمن تشریف ببرید خوبه

ممنون خانوم حکیمی عزیز ، یعنی ماشین حساب دقیق تر از سونوگرافیه که پریروز انجام دادم ؟ چون تو سونوگرافی یه روز بیشتر گفتن

خیلی ممنون خانوم حکیمی ، متشکرم

1 Likes

عزیزم من اشتباه توضیح دادم بهتون ببخشید، اگر قاعدگی منظم بوده باشه بر اساس آخرین قاعدگی حساب می کنن سن بارداری رو و خیلی طبیعیه که سونوگرافی با این تاریخ تا دو هفته اختلاف داشته باشه. البته برای شما فقط یک روز اختلاف داره پس هردو دقیق هست

1 Likes

باشه ممنون از توضیحتون ، مچکرم

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.