بچه ها بیاین مشورت بدین بهم

مزدا هم خوبه ولی خاور باشه خیلی عالیه

حرفمو گوش نمیده امشب حرف زدم گفت باش همشو نده مشکلی نیست منم کار نمیکنم بیکار میشینم ور دلت:sob:

1 Likes

خب صفر نخرین مدل پایین تر بگیرین بکن بنام خودت

1 Likes

دعاکنین هرچی خیرپیش بیاد حرفمو گوش نمیده

2 Likes

ولی مدل بالا تا چندسال خرج نداره

1 Likes

پراید داشتیم میخواست پژو بخره پول کم داشت سرویسمو فروخت

1 Likes

هی چی بگم والا

2 Likes

دیدی،گفتم عزیزم مشکلش،پول و طلاهاته نه ماشین و کار؟؟؟؟ مردی که کاری باشه میره دنبال کار ته که بره رواعصاب زن و زور کنه طلاهاش،بفروشه اون فقط،میخواد طلاهات از دستت دربیاره .توام عین خیالت نباشه بگو میخوایی،بری،برو نمیخواییم نرو بشین ور دل من ببینم ضررش برای،کیع. بخدا اینطور میگی مطمئن میشم اگر طلاهات فروختی دیگه رنگشم نمیبینی

1 Likes

عزیزم دیگه اینکار،نکن بخدا روزی،میرسه میبینی هیچی،ازخودت نداری. دقیقا،مثل الان من با سی و دوسال سن هیچی ندارم هرچیم طلا داشتم رفت برای ساخت خونه اقا وقتیم بهش گفتم حداقل سه دونگش بنامم کن دلم خوش بشه گفت زرنگی بزنم بنامت که فردا بفروشی بذاری بری :confused::smirk:اینم طرز تفکرشه
وقتیم ماشین،خرید،باز ازالنگوام دادم گفتم حداقل ماشین،بنامم میکنه اما اونقدر زرنگ بود که رفت کرد بنام داداشش بمن نگفت اتفاقی کارت ماشین،دیدم که بنام داداششه وقتی،بهش گفتم گفت داداشم پنج میلیون کمکم کرد :smirk: کردم بنامش خیالش راحت بشه اونوقت بیست میلیون طلای من پشم بود خواهر،فقط،اینو بگم مردش جتی،اگه مومن ترین و مهربونترین مرد عالمم باشه بی ارزشه

2 Likes

میدونم چی میگی عزیزم…من ک دیگه ن طلایی دارم کمکش کنم ن هیچی…ولی الان از برج ۹ پارسال تا حالا من دارم قسطامونو میدم

2 Likes

وای :pensive:ناراحت شدم برات کلا من اینقد حرص و جوش خوردم ک نگو
حرفمو قبول نمیکنه هرچی میگم حرف حرف خودشه نمیدونم چیکارش کنم

1 Likes

چرا توباید قسط،بدی مگه وظیفه توه :rage:

2 Likes

بذار حرف حرف خودش باشه،طلاهم مال شماست زیر بارش نرو عزیزم ی جایی قائم کن ازت ندزده بره بفروشه. مثل شوهر دوست من،گه فرستاد رفت خونه مادرش کل خونه گشت طلاهاش پیدا کرد برد فروخت جالبه بعد زنگ زد پلیس که دزد اومده خونمون اما پلیس با اثرانگشت طرف فهپید کار خود مرده ست تازه این قضیه برای ده سال پیشه مردای الانی،که گرگ اندر گرگن

1 Likes

چون فعلا سرکار نمیره تا رفت خودش میده

2 Likes

وای چه گرگ صفت بوده
:sob:فعلا ک درگیرم من میگم نمیدم میگ عین خسیس ها رفتار نکن

1 Likes

بگو من خسیس . شما که خوبی برو کار کن دست و دلبازی،یاد من بده. اخ،اونقدر اتیش،میگیرم مردا با حرفاشون میخوان به زور زن رو وادار کنن که به خواسته شون عمل کنن.

1 Likes

اره بخدا الان حرفش همینه که برات همه طلاهارو میگیرم
امروز هم مامانم گفت طلاحق تویه حق هرزنی هست
بیشتر ما برات طلا گرفتیم ن اونا ک زور بگن

1 Likes

من اصلا حس خوبی نسبت به این کارتون ندارم عزیزم بازم هرجور خودتون صلاح میدونید زندگی شماست. اما سعی کن فقط و فقط منطقی فکرکنی و دلسوزی الکی،نکنی،که فردا خودت پشیمون بشی

1 Likes

منم هرچی فکر کردم بجایی نرسیدم
میگ کارمیکنم نصفشو برات میزارم طلامیخرم بازم میگم نه هیچوقت طلاهام برنمیگرده

1 Likes

اگه طلاهاتو‌فروختی. دیگه تو‌ خوایم نمیتونی ببینی اینارو برات خریده …
طلا ک فروش رفت دیگه برات نمیخرم.
اگه خیلی گیره و اذیتت می‌کنه اونایی ک خودش خریده رو‌بهش بده هرچی خانوادت خریدن و قبلا داشتی بگو نمیدم هرکاری میخوای بکن.
اگه هم گفت نمی‌خوام.همونارو هم نده بهش

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.