بچه ها بیاین مشورت بدین بهم

بخدا دلم نمیاد اصلا میگ اون طلاهایی ک برات گرفتیم هم حق تو نیست چون تو مجلس نگفته بابات:no_mouth:بابام میگ گفتم طلا در حد توان نگفتم اصلا طلا حق دخترم نیست

ماشین رو به نام خودت بخر حتما

1 Likes

بسم الله بکنید خدا خیر میکنه

2 Likes

ان شاءالله خیر بیاد پیش رومون
تو رفتی دکتریت تموم شد

2 Likes

باش گلم اگ قبول کنن

1 Likes

انشاءالله جوش نزن خدا میگه از تو حرکت از من برکت خوب توعه بنده باید یکاری بکنی تا روزی برسه.من انشاءالله فردا ساعت ۴ نوبتمه

1 Likes

اهان عکس رنگی رفتی چی گفت بهت
الان زاهدانین

1 Likes

اره ولی بابام هم گفت طلاهاتو بده ولی گرم های همشون رو بنویس تا به همین مقدار برات بگیره دوباره

1 Likes

گفت دکتر نیست شنبه بیا همه کارا موند فردا

1 Likes

اره زاهدانیم.اره بنویس

1 Likes

اهان

1 Likes

اون پول میخواد عزیزم نه ماشین . ساده گیرت اورده مطمئنم. مردا تا طلا ببینن براش هزار و یک نقشه میکشن

1 Likes

منم دردم همینه دیگه. نمیدونم چرا بعضی خانمااینقدر ساده ان . تمیدونم چرا فکرمیکنن چون شوهره همه چی باید دراختیارشون قرار بدیم بعد اسم خودمون بذار بهترین زن و قانعترین،زن. بااین کارا عزیز نمیشیم اتفاقا اومقدر به چشمشون خارمیشیم که تازه پولمون و طلامون میگیرن منتم سرخودمون میذارن که تو خونه اشون داریم میخوریم بخوابیمـ . انگار خونه بابامون داشتیم کارگری میکردیم مرض و عقده شوهر داشتیم زنشون شدیم

2 Likes

با گرم نوشتن هیچی رو نمیتونی ثابت کنی . فقط و فقطباید دستنوشته داشته باشی و با امضای دوتا ضاپن که اگر نداد و به مشکل خوردید بتونید ازطریق اون دست نوشته اقدام کنی

1 Likes

هچی گلم خدا دستمون گرفت شوهرم مهندسی برق خونده آزمون استخدام داد تو یک کارخونه فولاد شهرمون قبول شد باورت نمیشه فقط کار خدااا بود هرکار میکنی بگو خدا اگه بخاد میشه بعد کم کم داریم زندگیو میچرخونیم نه عالی ولی محتاج نیستیم خداروشکر

1 Likes

راس میگه بلاخره کار میکنه درامدی پیدا میکنه

1 Likes

ماشین خیلی عالیه روش کار کنه
کلی درامد داره

1 Likes

دوست شوهرم روزی یه بار میبره همدان میاد ۲ تومن کاسبه
به شوهرم گفت بیا قسطی برای تو هم ماشین برداریم ولی ما پولمون نمیرسه هیچ جوره

1 Likes

اخه میگم وانت یا پیکانبار میگ نه فقط مزدا ک ۱۷۰میلیون واسه همین دودل و شک دارم میگم شاید میخاد فقط طلاهامو برداره

2 Likes

ماشینش چی هستمن میگم با وانت هم میشه ۱۲۰ اینا میگ ن اونا کم کار دارن و زود خراب میشن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.