بچه ها بیاین مشورت بدین بهم

سلام ابجیا
من طلا دارم الان ک دلار پایین و کم می ارزن حدود160و خورده ای میشن همشون چه طلاهایی که بابام گرفته چه طلاهایی که شوهرم اینا گرفتن
وضعیت مالیمون خیلی بده اینم بگم که شاید کم و بیش بدونین از زندگیم که خونه بابام زندگی میکنیم واین برا شوهرم خیلی سخته
الان چندروزه که رو مخم کار میکنه که طلاهارو بفروشیم باهاش ماشین مزدا میگیرم کار میکنم خونه کرایه میکنیم منم دلم نمیاد میگم زمین بگیریم که اخر عاقبتی بسازیمش و ازخودمون خونه داشته باشیم اینم بگم که اینجا تو شهر ما زمین تو پیش پا افتاده ترین جا ۲۰۰ یا ۲۵۰ به بالا هست …
شوهرمم درگیر از کارش هم بیکار شده کارشم جوری بود که حقوقشو اصلا نمیدادن اگ میداد ۱۵۰۰بزور میداد
میگه از نوکر دیگرون بودن خسته شدم میخام ماشین بگیریم باهاش کار کنم حداقل دستمزد تلاش خودمو میگیرم
واقعا موندم چه کنم بدم واس ماشین یا بزارم واس درمان و دکتری شوهرم یا واس زمین بزاریم چون دار و ندارمون همین طلاهاست و بس دیگ هیچ:pensive:

11 Likes

سلام ب نظر من ماشین بخرین باش کار کنین بهتره

1 Likes

بنظرم اگه میتونه با ماشین کارکنه بهتره که شغل داشته باشه بهترتا اینکه یه زمین خالی داشته باشین

1 Likes

جدی یعنی می ارزه
میگ کار میکنم سفت و سخت و اخرش خونه کرایه میکنیم

1 Likes

اونم همین میگ میگ زمین بگیرین تازه باهاش تو قرض می افتیم و نمیتونیم بسازیمش تو این گرونی
یه طرفش شوهرم آزواسپرمه میگم بزاریم بریم تهران واس درمان میگ نه کار میکنم با ماشین میریم دکتر دوا درمون

1 Likes

@Mohanna83

1 Likes

@Selena8379

1 Likes

@Shahrzad72

1 Likes

اگه واقعا کارمیکنه بخر

1 Likes

درست میگه وقتی کارنداشته باشه دهنش درگیره
شاید واسه درمان هم همکاری نکنه ولی وقتی کارداشته باشه فکرش راحت‌تره

1 Likes

:pensive:هوم
ممنون گلم خیلی فکرم درگیره از آوارگی از بی پولی از بدون بچه زندگی کردن
منم دارم روش فشار میارم امروز بیچاره گریه کرد :pensive:میگفت من مردم تو نمیفمی تو قرض دست و پنجه زدن چقد سخته
چقد سخته وقتی نتونم و پول نداشته باشم چیزیو که میخای بخرم

کاری هست دربه در داره دنبال کار میگرده بااینکه حقوقشو نمیدادن ولی یروز نبود که نره سرکار

1 Likes

ماشین بخرین بهتر گلم به‌اش پول در میکنه به بقیه خواسته هات میرسی حالا اینم زمین خریدی چطوری میخای بسازی

1 Likes

اووووم

1 Likes

سلام گلم خوبی
طلا در برابر زندگیت چیزی نیس گلم بنظر من
یا ماشین بخرین یا ی خونه اجاره یا رهن کنید

2 Likes

حق داره عزیزم ایشا…مشکلتون حل بشه

2 Likes

راست میگین به هرجا فک میکنم نمیشه
خواهرامم دعوا دارن که طلاهایی ک بابا برات خریده میخای بدی به شوهرت دیشب شنید حرفاشونو و امروز میگفت کسی نیستم ک چیزیو ازت بگیرم و دوباره عوضشو ندم

3 Likes

اگه همسرت کاریه واقعا، انجام بده
وگرنه ک نه تنها طلاهات از دست میره
توی اجاره خونه ام می مونین
خرج ماشینم می مونه روی دستتون

1 Likes

بدنیستم عزیزم
پس بگم ماشین بخره

2 Likes

ناراحت نشیا ب خواهرات وبقیه ربطی ندارع خودت میدونیو شوهرت

ماشین اگ بگیرین چ ماشینی بگیرین مثلن

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.