بچه ها بیاید

بچه ها میخوام‌ درامد‌ مجازی‌ داشته باشم‌ مثلن‌ ادمین بشم‌ تو تلگرام میشه باید چکار کنم

اره میشه باید ی جا پیدا کنی ک مطمعن باشه چون بعضی جاها پول میگرن برای فرم پرکردن اونا الکین من خودم ی مدت ادمین وسایل چوبی خونه بودم مثلا ی سرویس خواب فاکتورمیکردم ۱۰۰پورسانت چیزای کوچیک ۳۰ ۴۰
ولی دوستم ادمین بدلیجات میگ گوشی و نت ازخودشون بهم دادن ماهی۸۰۰ بهم میدن

من یکی از دوستام ادمین یه کانالی (چنل:no_mouth:) بود قبلنا
اینجوری منظورته؟ یا چی

اره همین‌ میشه توضیح بدی

اها
خب ببین یه کانال زد اول بعد واسش تبلیغ کرد
مثلا تبلیغش چند ساعته بود … یک ساعت ۱۰ هزار تومن
اینطوری
حالا میرفت به کانالای دیگه اونایی که تبلیغ میکنن و ممبراشون زیاده درخواست تبلیغ میداد
بعد اونام قیمتو میگفتن
اینجوری ممبر جمع میکرد
بعدشم اینکه کانالت باید خیلی فعالیت کنی… و اینکه ایده های خوب از خودت … از چنلای دیگه چیزیو ورندار بذار تو چنلت…
چنل ناشناس بزن که بقیه بتونن باهات حرف بزنن اونجا جواب بده… و درخواستیاشونو بذار…
بعد از چند ماه که دیگه ممبرات خیلی بالا رفت میتونی تبلیغ بگیری و اینجوری پول در میاری:grin:

مثلن‌ چطور ادمین‌ یه پیچ بشم

پیج که تو اینستاست:thinking:
اونم باز کار نداره اگه خودت میخوای پیج بزنی که خب اول پیج درست میکنی که فک کنم میدونی
بعد بستگی داره میخوای درمورد چی باشه؟
بعد اینکه خب بازم باید اول تبلیغ کنی واسه پیجت فالوورات بره بالا اونوقت خودت تبلیغ میگیری و پول در میاری…
اگه که میخوای ادمین یه پیج دیگه بشی که قبلا یکی ساخته
میتونی یه پیج با فالوور بالا بخری
بعد توش فعالیت کنی

مرسی از راهنماییت‌‌ گلم

1 Likes

فدایت:smiling_face_with_three_hearts:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 2 ساعت از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.