بچه ها بیاید ببینید من باردارم😄😄😄

وااااااااای بچههههههههههههههه ها بیاید ببینید من باردارم دارم ذوق مرگ میشم کمممممممممممممک

14 Likes

وای عزیزم مبارک باشه خوشبحالت برای منم دعاکن سه روز دیگه موعدمه به به چه انرزی مثبت خوبی اول صبح

3 Likes

10 Likes

مرسی عزیزم انشالله قسمت شما بشه که اینطوری ذوق کنید

2 Likes

ای واااااای کسی بیدار نیست من دارم میمیرم یکی بیاد نجاتم بده:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

مرسی ولی چه بی بی چک پر رنگی جای شک نمیذاره کاش تا بقیه بیدار میشن بری ازمایشگاه

2 Likes

آز دادم فردا باید برم جوابشو بگیرم

1 Likes

آخیش شما بیدارید داشتم میمردم از دلشوره:blush::blush::blush:

2 Likes

عزیزم انشالله قسمت شما هم بشه خدا بهتون نی نی سالمی بده ودل شاد بشید

3 Likes

مرسی انشالله همه اونایی که منتظرن خدا جواب شونو بده چند روز مونده بود به موعدتون

7 Likes

از موعدم گذشته4روز

1 Likes

مثبته عزیزم انشالله ازمایشتونم مثبت میشه و این دورانو بسلامتی طی میکنی خداروشکر خوشحال شدم برات

7 Likes

مرسی عزیزم انشالله دامن شماهم سبز بشه

2 Likes

بسلامتی وای واقعا اول صبح چقد حالم خوب شد.انشالله که بسلامتی این دورانو طی کنی و نی نی تو سالم بغل کنی

3 Likes

من این حالیو که دارم از دعای خیر تمام دوستانی که تومامی گپ هستن دارم از همتون یه دنیا ممنونم که برام دعا کردید:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing::kissing::kissing::kissing::kissing::kissing::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 Likes

مرسی عزیزم انشالله شماهم دلشاد بشید دوست عزیز

1 Likes

ممنون

3 Likes

ایشالله همیشه شاد باشین

2 Likes

زنده باشید همچنین

1 Likes

سلام خانومی.ازموعدت چندروز گذشته؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.