بچه ها بياين نظرسنجي غزل یا مهیاس؟😊

با احترام به نظر مامان نی نی
به نظر من مهیاس شبیه محیاس.
وغزل اسم یه دوست من بود که دوسش نداشتم :joy:
یکمم قدیمیه

4 Likes

ممنوووون عزيزم
آره دقيقا همينطوره
واسه همين نظر همه رو راجع ب اسم مهياس ميخوام
ميخوام ببينم چيزايي ك مدنظرمه ديگران توجه دارن يا نه

1 Likes

خب عزيزم
غير از اينا نظر بدين

ياس هم خوشكله هم دوسش دارم
ولي نميشه بعدها ياس خانوم گفت😔

2 Likes

:kissing_heart::heart_eyes:
آره عزيزم خيلي

ممنون از نظرت :rose:

1 Likes

وای شماهم اینجورین :joy: فک میکردم فقط من از بعضی اسما خوشم نمیاد چون منو یاد یه آدم خاص میندازه :see_no_evil:

2 Likes

عزيزم دقيقا منم همينطوريم:joy::joy::joy:

1 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy:

1 Likes

نیلا
دنیز

1 Likes

چه سبک اسمی دوست داری. بعضیا ایرانی پسندن بعضیا هم مثل من اسم ائمه دوست دارن. ولی درکل اسمهایی که میشنوم و برام جذابه سارا. نورا. حدیثه. نازنین. مَلِکا. پریسان. خاتون

2 Likes

ايرانيو بيشتر دوس دارم

• غزل
  • مهیاس

0 رأی

3 Likes

نجمه جان دقت کن حتی خانم خجسته هم متوجه نشد این اسم مهیاس نه مهیا. :blush:

2 Likes

عه عاره… منم فک کردم این س آخر معنی است میده…یعنی مهیا است… بعد که کامنتارو خوندم دیدم میگه مهیاس…

3 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 Likes

اره عزیزم بعضی اسما اهنگ و نوشتاری قشنگی ندارن گاهی ما فکر میکنیم چون این اسم تکه زیباست درصورتی که وقتی اسمی زیاد وجود داره یعنی خوش اهنگ و عام پشنده که میذارن اما مامیگیم اسم قدیمیه و… درصورتی که اگر قدیمی بود دیگه ازش یاد نمیکردن و توهمون قدیم بلوکه میشد
البته این نڟر منه

3 Likes

اسم دختر یکی از اقوام ما یاس هست.
کلا به عادته هر چیزی رو عادت کنی برات راحت میشه هم خانم یاس میشه گفت هم یاس خانم هم یاس جون چرا نشه؟
ولی جدای از همه این نظرسنجیا اونچه که دلت خودت بهش راضیه اون مهمه و تو نظر سنجی هر کس میاد نظر و سلیقه خودشو میگه.

2 Likes

تو عزیز دلمی :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

1 Likes

فدااات :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.