بچه ها بعضی وقتااحساس میکنم دلم سفت میشه نکنه انقباضه

دقیقا:rofl::star_struck::star_struck::star_struck::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

بله . قلنج هم میشه بچه … دور کمرت پتو بپیچ

ابلیمو عفونت گلوت میبره … اموکسی هم میتونی هر شیش ساعت بخوری

2 Likes

قرص میخورم واقعیتش دیروز خیلی اذیت شدم امروز شکر خدا اکیم

2 Likes

خداروشکر

2 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

2 Likes

اخی دقیقا :heart_eyes:

3 Likes

من۳۸هفته و۴روز عزیزم

2 Likes

جیگرت :star_struck::star_struck::star_struck:

3 Likes

:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

2 Likes

تقریبا از زمانی ک شکمم بزرگ شد اینجور شدم

2 Likes

ماشاءالله بهترین زمان ممکن زایمان کردی عزیزم. خدا نی نی تو حفظ کنه

2 Likes

عادی بوده یعنی؟ دکترت میگفت اکیه ؟

2 Likes

فدات همچنین شما

2 Likes

ان شاءالله . سلامت باشی عزیزم

2 Likes

اره عادیه همه اینجور میشن

2 Likes

خداروشکر .مرسی

1 Likes

اره عزیزم اونا اون تو سرماشون میشه،من خودم اینجوری بودم تا لباس نازک تنم میکردم یا یه جایی خنک مینشستم فورا خودشو سفت میکرد قربونش برم،الان اگه موقعیت بچت سفالیک باشه دیگه کاملا تو لگنته سرش،من وارد ۲۷ هفته شدم دیگه نه میتونستم راه برم نه بشینم نه بخوابم،فقط ثابت یه جا وایمیستادم دیگه درد نداشتم درد شدید تو واژنم بود،حالا سمام انشالا بسلامتی این چن هفته رو میگذرونیدو بسلامتی بچتون بغل میونید انشالا

2 Likes

ان شاءالله . مرسی دوست خوبم. خدا همه نی نی هارو حفظ کنه ،نی نی منو و شماهم بین اونا . متوجه شدم ،اصلانمیدونستم سفت کردن بچه چیه نگو دورش بگردم سردش میشده بچم. مرسی از راهنمایی هات عزیزم. میگم الان زود نیست واسه اومدن بچه به لگن؟ اخه شنیدم از هفته ۳۶اینا میره لگن

1 Likes

ممنون عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:انشالله:palms_up_together::palms_up_together:نه عزیزم اصلا زود نیست اتفاقا اونایی که زود بچشون میره تو لگنشون زود زایمان میکنن به ۴۰ هفته نمیرسه،من خودم ۳۵ هفته زایمان کردم،اتفاقا زایمانم راحته چون بچه خودش تو لگنه،چنتا زور بزنی بچه خودش میاد

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.