بچه ها برم دعا کنید تو خدا داغونم

دلم خیلی شکسته اصلا خدا دیگ صدامو نمیشنوه انگار تنهام گذاشته من ازش ی بچه بیشتر نخواستم امشب خیلی دلم شکسته شماها دعا کنید برم :cry::cry::cry::cry::cry:دیگ اشکام بند نمیاد

1 Likes

این حرفو نزن شاید تو تو این ماه اگه خدا بهت نداد شاید مشکلی پیش میومد شاید موقع بده ک هیچ‌مشکلی نداشته باشی وسلامت برات به دنیا شاید خدا بهت میداد ولی مشکلی یود شاید یه موقع بهت بده ک اصلا انتظارشو نداشته باشی همیشه به چیزای بد فکر نکن مطمن باش خدا نمی خواد ک ارزو هیچ بندشو قبول نکنه ک اینحوری بندش بگه خدا صدامو نمی شنوه مطمن باش حتما می خواد روزی بهت بده ک سالم باشه هیچ مشکلی نداشته باشی

چند سالته عزیزم؟

ایشاالا خدا یه بچه سالم با ایمان با تقوا به تو به هرکس که می خواد بده وهرکس بارداره سالم بچشو بیاره دنیا

2 Likes

سلام عزیزم
مطمئن باش خدا تنها کسی هست که بد تو رو نمیخواد و کاملا قابل اعتماده :innocent:
اگر تا حالا بچه ای نداده بهت حتما حکمتی داره و شک نکن که اگه حکمتش رو میفهمیدی تا اخر عمرت شکر خدا رو بجا میاوردی
ناامیدی از شیطانه عزیزم. به خدا پناه ببر از شر شیطان

2 Likes

:cry::cry::cry:ممنونم از دل داریت عزیزم

فدات غزیز دلم

20سالمه

دعا کنید برام تا دلم ارومشه حالم بده خیلی

ان شاءالله خدا دلتو اروم کنه عزیزم
فقط امیدتو از دست نده
قبول دارم سخته ادم خسته میشه ولی بدون امید هم نمیشه زندگی کرد خواهر گلم
خدا خییییییییلیییییییییی بزرگه

1 Likes

اوه سنت کمه بابا ، مردم ۴۰سالشونه بچه دار نمیشن این حرفارو نمیزنن خودت هنوز بچه ای

خدا صدای همه رو میشنوه گلم ادمی با امید زندس هیچ وقت نا امید نشو اینجوری زندگی سخت میشه امیدوارم خدا هر چه زودتر جوابت رو بده و حاجت رواشی

1 Likes

تو هنوز اول جونیته هنوز هم سن سال تو دارن به کنکور اینا فکر می کنن اللن ک زندگی تشکیل دادی سعی کن خوش باشی حتما خدا یه روز بهت بچه میده ک باعث خوشحالی باشه گلم

1 Likes

کی تا حالا میخواسی نمیشه

ممنونم ازتو دوستایی گلم از خدا ممنونم ک شماهار داده بهم

2ساله ولی یک سالشه دکتر رفتم دارویی بخود داد بهم تقویتی اینا

ولی الان متخصص پیدا کردم

اصلا دکتر نرو وقتی مشکلی نداری من ۷ سال بچه نیاوردم مشکلی نداشتم خیلی دکتر رفتم اونا فقط بهم دارو الکی دادن بدش خیلی نا امید میشدم گریه میکردم که چرا حامله نمیشم خیلی بهم گفتن باید خودتو به بیخیال بزنی بهش فکر نکنی تا حامله بشی اما نمی شد هر کاری میکردم الان ۲۱ سالمه واسه اینکه بچه دار بشم سرمو با یه چیزی گرم کنم یه دفع فهمیدن باردارم اصلا باورم نمی شد که چجوری شد الان تازه ۱۴ هفته خدا بزرگه انشاالله به تو هم یه کوچولو بده

میارک عزیزم برای منم دعا کن من تنبلی تخمدان دارم

عزیزم انشاله همین ماه خبربارداریتو بدی گلم منم یکم تنبلی تخمدان دارم قرص میخورم کلومیفن و لتروزل و متفورمین ماه اوله خوردم چهار ماه اقدامم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.