بچه ها برای خودتون چیکار انجام میدین که حس خوبی داشته باشین؟

بچه هااا یکم احساس میکنم زندگیم یکنواخت شده. شما چیکار میکنین برای خودتون که حس خوب داشته باشین؟ چه کاری یهتون حس خوب میده؟
دوست دارم یکاری کنم هم خودم هم شوهرم شاد بشییییم
تورو خدا بیاین کمک کنیم هممون زندگیمون رو شاد کنیم

5 Likes

دوست دارم یکار خوب انجام بدم ولی نمیدونم چیکار کنم.

2 Likes

من مجردم ولی کارایی که می کنم و خودم حس خوب میگیرم وقتایی که به خودم میرسم مثلا میرم خرید یا لاک میزنم یا آبرسان و ضدآفتاب و چیزهای اینطوری میزنم لباس هایی که دوست دارم و به نظرم نسبت به بقیه لباس هام شیکن میپوشم اینا حسم رو خوب میکنه ورزش و رقصم دوست دارم
وقتایی که کتاب جدید میخونم یا چیز جدید یاد میگیرم

4 Likes

نگاه در ودیوار میکنم شاد میشم

4 Likes

ورزش میکنم. کتاب میخونم.
نقاشی و عکاسی میکنم
گاهی روزا شوهرم بهم ساز یاد میده.
هر روزززز دوش میگیرم.کیک درست میکنم .باشوهرم پیاده روی میکنیم.غذاهای مورد علاقمو درست میکنم.وقت داشته باشم خیاطی وکارهای اینجوریم انجام میدم.مثل کاربانمد و روبالشتی دوختن و… اینکارا حالمو خوب میکنه وحرف زدن باکسایی که دوسشون دارم:heart_eyes:

3 Likes

ایوووول مرسی عزیزم منم اقنکارا خیلی دوثت دارمممم

2 Likes

ایول مرسی عزقزمممممم
جالب بود

2 Likes

پیادی روی ، رسیدگی به پوست و مو ، آشپزی ، کیک میپزم اینا حواسمو پرت میکنه

4 Likes

ایول بهت خوب شد گفتی خیلی دوست دارم به موهام برسممم همین حالا میرم یه ماسک میخرم آنلاین مرسی ک یادم اوردیییی

3 Likes

منم فقط میخوابم…

3 Likes

وقتی به خودم و خونه میرسم حالم خوب میشه ولی وقتی خودم نا مرتب هستم و خونه بهم ریختس خیلی عصبی ام

4 Likes

قبلا مشغول بکار بودم همش سرگرم بودم الان وقت ازاد دارم بیشتر میرسم به کارهای مورد علاقم

3 Likes

وای منم همینجورم

4 Likes

فدات عزیزم:heart::heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.