بچه های برادرشوهرم خونه مان بهشون بگم برن

بچه های برادرشوهرم تقریباهرروز اینجان من از بچه خوشم میادو وقتی شوهرم نیست منم نمیتونم بیرون برن خب سرگرم میشم خوبه ولی دیگه شورشودر اورده مادرشون الان دوساعتونیمه اینجان رفته بیرون حتی زنگ نمیزنه حال بچه هاشوبپرسه تشکرهم ک ابدا
بچه هاش تواتاق دارن باسیسمونی بچم بازی میکنن دروقفل کرده بودم دیدم دوس دارن بای چیزی بازی کنن گفتن چرادرو قفل کردی گفتم حالا میرن ی جور دیگه به مادرشون میرسونن دروبازکردن الان من باید چ کنم شوهرم تقریباالان میرسه میخوام باهاش حرف بزنم این دوتا دخترهم ک فضول همه چیزومو ب مو ب مادرشون میگن من الان چ بایدبکنم ؟؟!

شماآقایی؟

وقتی اومدم درو باز نکن فک کنم نیستی از حالا رو بدی دیگه تا آخر عمر در گیری

1 Likes

@khojasteh
@hakimi
ایشون ی مرده اومده توسایت خانوما بی زحمت رسیدگی کنین خیلی ممنون

بچه های برادر شوهر منم نیومدن فقط خبر ببرن یبار دخترم رو گلیم بالا آورده بود رفته بودم همه جا رو پر کرده بودن من دیگه رو ندادم بیان الان خیلی راحت ترم

واقعا مردی :roll_eyes:

خخخخخخ وااااا😳

@khojasteh
لطفا پیگیری کنید

@Tasnim

1 Likes

شاید شوخی‌کرد چرا پرچمش‌میکنین وا

عزیزم در کنار اذیتشون تاپیک پر بازدید نی نی سایت رو ببین که زدم بچه دست زن عموش بوده سرش گیر کرده به شیشه مرده حال زن عموش داره نابود میشه

1 Likes

چطور پرچم کنم؟ باید پیام بدم بهش؟

@khojasteh
بی زحمت ی مشاوره به من بدید باتشکر

سه نقطه پایین پیامو بزن بعد علامت پرچم رو بزن گزارش یاهمون پرچمش میکنی

اره نیلای خدابیامرز خدا رحمتش کنه

شایدهنوز ب اون سطح نرسیدیم ک بتونیم گزارش کنیم نمیدونم برای منم همینه

1 Likes

من داشتم با اقوامش صحبت می‌کردم بنده خدا زن عموعه نابود شده😭
دیشب خالم اومد دم خونمون بچش 5ماهشه به خاطر کرونا دوبار بیشتر ندیدیمش مامانم خواست بگه یه ساعت بچه رو بزار بعد میاریمش دم خونتون بهش گفتم نکن یه دفعه یه چیزی میشه با اینه دوست دارم اصلا بچه رو من بزرگش کنم🤩

1 Likes

تعلیق شد اکانت شون
خیال تون راحت

2 Likes

خجسته جون چطور پرچم میکنن؟ :thinking:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.