بچه های اقدامی بیایید راهنمایی کنید 🙈🙈🙈

باشه عشقم. مرسی از توضیحت … ممنون برا وقتی ک گذاشتی :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

من ۳ ماه اقدام داشتم ۲ ماه اول خیلی لنگ هام و میدادم هوا نیم ساعتی میشد و رابطمون هم یاهرشب یا ی شب درمیون بود ماه ۳ ام کلا ۳ بار رابطه داشتم ب دلایلی ک همسرم سرماخورده بود و اینا :sweat_smile:فوری هم هر ۳ بار و شستم و اصلا لنگ هارو رو هواندادم :rofl:ک گرفت :rofl::woman_shrugging:

3 Likes

فدای تو

1 Likes

جووووووون … من دقیقا اولین بار ک باردار شدم اینجوری شد …ولی نموند:cry::cry::cry:

نشی دیگه:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 Likes

سلام کیانا جون فولیک اسید به بارداری کمک میکنه

سلام
اره عزیزدلم باید از سه ماه قبل مصرف کرده باشی
برای بقیه ویتامین ها که بخوای مصرف کنی باید ازمایش بدی

عزیزم من موقعی که باردار شدم پوزیشنم داگی بود بعد ارضا شدنش بیست دقیقه به اون حالت بودم بعد به پهلوی راست خوابیدم.والا این روش رو یکی رفته بود سکستراپی برای بارداری گفته بود منم انجام دادم ولی چه فایده سقط شد

2 Likes

ای جونم . ان شاءالله دفعه بعد. منم یکی سقط کردم … خدامهربونه

بیرون می ریخت یا نه

نه اصلا تا زمانی که تکون نمیخوردم حتی یه قطره هم بیرون نمی‌اومد، فقط یه چیزی یادم رفت بعد ارضا شدن همسرت یهو آلتشو بیرون نیاره صبر کنه بخوابه و کوچیک بشه بعد بیرون بیاره ببخشید اینقد واضح گفتم:sweat_smile::joy:

2 Likes

من واقعا دلم بچه میخواد مخصوصا من غریبم هیچکسیو ندارم

1 Likes

ان شاءالله خدا دوتا خوشگلشو بده به ما:heart_eyes::sweat_smile:

1 Likes

خب چرا

1 Likes

مرسی … همین کار کردیم الان :grimacing::grimacing::grimacing::joy::joy::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

ای جونم . ان شاءالله خدا بهت دو قلو بده گ دیگه احساس غریبی نکنی عزیزم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

زشتهه:see_no_evil::see_no_evil:

1 Likes

ان شاءالله ان شاءالله ان شاءالله

1 Likes

نه چ زشتی :grimacing::grimacing::grimacing::grimacing::grimacing:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.