بچه های اقدامی بیایید راهنمایی کنید 🙈🙈🙈

والا خب:joy::joy:

2 Likes

آره این مدلی اصلا بیرون نمیریزه

2 Likes

تو حالت داگی منی بیشتر و سریع تر وارد رحم میشه

1 Likes

اونجوری یه بادی جمع میشه تو با اون باد میاد بیرون ،:joy::joy::joy:

1 Likes

آخه میدونی هر وقت داگی بوده یه هوایی میره تو میترسم با اون منی بیاد بیرون

بزار پریودم تموم بشه این ماه کلا داگی میرم :joy::joy::see_no_evil::see_no_evil: بعدش میشه راحت دراز کشید یا نه

حخخخخ خوبه ها

1 Likes

ن من ک همیشه داگی میرفتم باد جمع نمیشد …حتما پاهاتو بیش از اندازه باز میکنی

1 Likes

ایندفعه ان شاءالله انجام میدم … دعا کن برام :cry::cry::cry::cry:

2 Likes

انشاءالله میای گپ بارداریتو میزنی

1 Likes

فدات عزیزم :cry:

1 Likes

عزیزدلم شرط اول بارداری اینه استرس نداشته باشی و زیاد سخت نگیری من اولا زیاد سخت میگرفتم و ناراحت میشدم چرا این ماه پریود شدم دوماهی بود دیگ فکری راجبش نمیکردم که باردارشدم
استرس نداشته باشی همه چی اوکی میشه
امیدوارم این ماه خبر بارداری تو بدی بهم:heart_eyes::partying_face:

2 Likes

عشقم ک اسمت کیاناست و میخوام اسم دخترم بزارم اگه باردار بشم … آخه چجوری بی خیال بشم … چیکار میکردی ک بیخیال بشی

1 Likes

ای جانم:heart_eyes:
درکت میکنم منم مثل تو بقیه بهم میگفتن ناراحت نباش میگفتم نمیشه اخه چطوری
بعد چند ماه ناامید شدم و کلا بیخیال شدم فکرشو نمیکردم برای بارداری فقط جلوگیری نمیکردم بعد دوماه وقتی بیبی چک زدم دیدم خداروشر مثبته
البته تغذیه و فولیک اسید رو رعایت میکردم
توم نگران نباش مرتب که نزدیکی داشته باشی باردارمیشی

2 Likes

بخاطر بچه سکس نکن از روند کار لذت ببر. فک نکن چقد درازکش بمونی چطو بمونی ک منی در نیاد. کلا فقط نزدیکی کن حالشو ببرین ب گرفتن یا نگرفتنش فک نکنین

1 Likes

قربونت عشقم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

اینکه هست :joy::joy::joy::see_no_evil::see_no_evil: اون موقع کسی رو نمیشناسیم:joy::joy::joy::joy::joy::joy: استرس بعدش اسفالتم میکنه

1 Likes

اون استرس بعدشم نداشته باشی اوکیه

1 Likes

ان شاءالله:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

عزیزم اصلاااااا به این توجه نکن ک بعداز رابطه چرا بقیه ی منی بیرون میریزه چون کاملا طبیعیه و یک قطره منی حاوی میلیون ها اسپرمه و ظرفیت رحم طوری نیس ک همه ی منی رو بتونه در خودش جا بده. بهترین پوزیشن برای بارداری پوزیشن دامی هستش کلا هر پوزیشنی ک از پشت باشه موثرتر تا از جلو

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.