بچه هاتون میرن بیرون بازی؟

باتوجه به این روزای کرونایی

3 Likes

نه فقط باخودمه،البته همش ۱۴ ماهشه:grin:بزرگ هم بشه به خودم باشه نمیذارم بی خودم جایی بره حتی اگه کرونا نباشه با دوس دخترشم قرار داشته باشه :rofl::rofl::rofl:

5 Likes

نه - بخوادم بره نمیذارم

1 Likes

اگر در حدی سنشون هست که میتونن ماسک بزنن و دستکش بپوشن وقتایی که پارک خلوته ببرین شون پارک بازی کنن گناه دارن بچه ها روحیشون خراب میشه، البته نه با بچه های دیگه فقط با وسایل پارک

منم پسرمو باخودم بیرون میبرم فقط دوبار صبح وخلوت بود پارک بردم بازی کرد وتندتند ژل میزدم بهش ماسکم زده بود البته تنهایی بازی میکرد.ولی فعلا نمیبرم خطرناکه

دقیقا همین الان داداشم تو کوچه داره با پسرعمم دوچرخه بازی میکنه:neutral_face::joy:

نه من اصااا چه قبل کرونا چه تو کرونا اجازه نمیدم پسرم بره بیرون ۵ سالشه و تا حالا اصا نرفته تو کوچه تو حیاطمون بازی میکنه و دائم با خودمه

تابستون تو کوچه با دو سه تا از دوستاش بازی میکرد،الان سرد شده هیشکی بیرون نمیاد،همش تو خونس،تلوزیون و اسباب بازیاش،یوقتاییم خودم باهاش زبان و کتابهای پیش دبستانی و تمرین میکنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.