بچه هاتون رو چند ماهگی از شیر گرفتید؟؟؟

ببین عزیزم متخصصین من دوسه نفر پرسیدم گفتن بطور کل بچه ها تا۱۸ماهگی به شیر مادر نیاز دارن((استثنا هم داره)) بعدش جنبه وابستگی داره فقط
من پسرم دوهفته اس از شیر گرفتم
۲۱ماهش هست
شما اول تاییدیه از طرف یه متخصص بگیر
بعدش دیگه شروع کن تدریجی بگیر
دکتر به من گفت دیگه وقت تدریجی نداری چون بچه ام نزدیک دوسالشه گفت یهویی باید قطعش کنی براش
چون هم دندوناش پوسیده شده
هم خواب وغذاش اصلا تنظیم نبود
گفت همش بخاطر شیر هست

من قبلش هر غذا وخوراکی دوسداشت خریدم
بعدش از عطاری صبر زرد خریدم مقداری زدم به سینه هام دوبار اومد بخوره دید تلخ هست دیگه نیومد سراغم…
شب اول ودوم هم توی خواب عمیق دادمش خورد دیگه از شب سوم ندادمش
حسابی سیرش میکردم بیشتر هم سیب زمینی واینا بهش میدادم‌وشیرموز‌وپلو اینا شب سوم اصلا بیدار نشد ولی شب چهارم حدود ده دقیقه ربع ساعت گریه شدید کرد از شب۵اصلا دیگه بیدار نشد
برای خوابش هم لالایی وشعر میخونم در طول روز خیلی نوازشش میکنم وقربون صدقه اش میرفتم وبغلش میکردم که حس کمبود محبت نکنه شکر خدا صبور بود وزود عادت کرد
با اینکه از شدت وابستگی از صبح تاشب وشب تاصبح فقط منو مک میزد همش میگفتم نمیتونم بگیرمش

3 Likes

مرسی عزیزدلم،منم دیشب چندباربیدازشدگریه کردواسش خوراکی خریدم دادم خوردخوابیدبازدوباره همینطور، ولی تابیدارمیشدباخوراکی سیرش میکردم روپام میخوابودندم، تاصبح منوشوهرم بخاطرگریه هاش بیدازبودیم، شوهرم دلش میسوخت میگفت شیربده ولی منمقاومت کردم، انشالله بتونم ازشیربگیرمش، خیلی خسته وخوابالودم، الانم بچه هااومدن باهاش بازی میکنن حسابی خسته شه، راستی من اومدم شهرستان چندروزهستم واسه ازشیرگرفتن بچم خوبه اینجام

2 Likes

سلام من هجده ماهگي

2 Likes

فدات:kissing_heart:

2 Likes

به سلامتی انشالله

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.