بچه هاااااااای اصفهان لطفا بیاین سوال دارم کارتون دارممممممم😿🙏

سلام بچه های اصفهانی…میگم کیا تا حالا پیش دکتر ولی اله کریمی ویزیت شدن!!!؟؟چه واسه قبل اقدام چه واسه مشکلات زنان…و همینطور زایمان
من تخمدان چپم کیست داره مییخواستم برم پیشش واسه درمان و همینطور کارهای قبل اقدام میخوام مطمئن باشم ازش بعد برم
کلانتر و احمدی راهم معرفی کردن ولی تو مرکز ناباروی هستن و مطب نداری و ۱ماه قبل باید نوبت گرفت…

3 Likes

بچه های اصفهااان جواب بدین دیگه لطفا :crying_cat_face::crying_cat_face::crying_cat_face::pray::pray:

1 Likes

مرسی ک انقدر اومدینُ جواب دادین:neutral_face::neutral_face::expressionless::expressionless::no_mouth::no_mouth::roll_eyes::roll_eyes:

1 Likes

🥲🥲🥲من اصفهانی نیستم ولی اصفهانی هارا دوست دارم

2 Likes

من اصفهانیم ولی اینایی ک گفتی و اصلا نمیشناسم :neutral_face:

اصفهانی هام تورو دوس دارن
سمیراجون من نمیشناسم این دکترو

1 Likes

چطوری مامانی
میبینم ک خیلی دلشوره سزارین و طبیعی داری:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
اخر کدوم شد

مرسی عزیزم از پاسخ دهیت

اصفهانی ها هم شما را دوست دارن مادر فاطمه:wink:

1 Likes

خودم تا حدودی میشناسمش جزء سابقه دارترین های خالم ۲تا زایمانشا پیشش انجام داد فامیلا شوهرم میوم پیشش عمل کردن بازم گفتم بپرسم مطمئن تر شم
راسی ارزوجون سزارین هم فک کنم انجام میده

1 Likes

سلام گلم من میشناسمش . مامانمم پیشش رحمش دراورد. فامیلامونم زایمان کردن. ولی من برا قبل اقدام به بارداری رفتم . گفتم باردار نشدم. گفت باید بری ناباروری. من کارم این نیست

1 Likes

بعدم زایمان شکم اول اصلا قبول نمیکنه

من اصفهانیم ولی این دکترو نمیشناسم

سلام عزیزم ممنونم از پاسخ دهیت دوست عزیز لطف کردی:yellow_heart::pray:
یعنی من واسه کیست تخمدان و اقدامات قبل بارداری برم پیششون فایده ای نداره!؟

نه عزیز من اقدامم واسه اولی بچه ندارم

مرسی عزیزم

1 Likes

من که رفتم ویزیتمو پس داد . گفت برو ناباروری. میگم یعنی اگه باردارم بشی چون شکم اولت قبول نمیکنه باید بری ی دکتر دیگه

من خودم زیر نظر دکتر هتاو تهرانی هستم فوق العاده سرش شلوغه و تعریفش میکنن. البته من خیلی تو این چهارسال دکتر رفتم ولی تهرانی فلوشیپ نازایی هم داره . که تشخیصاش خوبه

مرکز ناباروی اخه میگن خیلی شلوغه و نوبتاش دیر ب دیره حس خوبی ندارم ب مرکز انگار:pensive:حالا نمیدونم من واسه کیست تخمدان میخواستم برم پیشش یعنی اینم قبول نمیکنه ویزیتم نمیکنه!!!؟؟
تهرانی مطبش کجاست!؟

حالا گلم میخوای که ی نوبت برو پیشش. تهرانی مطبش توحید میانی. اگه اینستا داری پیجش بزن dr.hatavtehraniدوستم شنبه رفت پیشش اونم کیست تخمدان داشت واسش سونو کرد دارو بهش داده

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.